1852 | 05 | ТРАВЕНЬ | 04 травня 1852 року. Народилась Аліса Плезенс ЛІДДЕЛ. Аліса Плезенс ЛІДДЕЛ
(1852 — 15.11.1934),
дівчинка із Країни Чудес. У Генрі ЛІДДЕЛА, декана оксфордського коледжу Крайст Черч, було семеро дітей - три сини й чотири дочки. На початку 1856 року викладач математики Чарльз Лютвидж ДОДЖСОН познайомився із сімейством декана (тоді ще не таким великим). У той час Доджсон саме захопився фотографією, і сестри Лоріна, Аліса й Едіт стали частими гостями в його будинку. Між ними виникла дружба, хоча відносини з батьками дівчат не були такими чуйними. Незабаром вони заборонили йому зустрічатися з дітьми, але під час канікул, коли батьки їхали у відпустку, гувернантка дозволяла дівчатам проводити час із Доджсоном.

В 1862 році під час човнової прогулянки він розповів їм казку, героїнею якої була Аліса. На прохання Аліси він записав її, а через три роки вона вийшла у світ окремою книгою «Аліса в Країні Чудес». Псевдонім Доджсон придумав собі сам, перевівши на латину і прочитавши потім по-англійському два своїх імені. Так народився письменник Льюїс КЕРРОЛЛ.

В 1880 році Аліса вийшла заміж за Реджинальда Харгрівса, народила трьох синів (першого назвала Леопольдом, а принц назвав Алісою свою першу дочку). Після смерті чоловіка в 1928 році, коли їй потрібні були гроші, вона продала рукопис на аукціоні Сотбі. В 80 років вона написала спогади, їй було присуджене звання почесного доктора літератури Колумбійського університету.