Едвін ЛЕНД на засіданні Оптичного товариства США вперше продемонстрував свою фотокамеру, що дозволяла через хвилину одержувати готовий знімок.

У 1937 році в Кембриджі (штат Массачусетс) американський вчений-оптик Едвін Ленд заснував компанію «Polaroid Corporation», яка стала виробляти оптичну техніку. Під час Другої світової війни винаходи Ленда користувалися великим попитом. Компанія виготовляла військову оптику: прилади нічного бачення, перископи, біноклі. Ленд також отримав урядове замовлення на розробку системи управління снарядів, самонавідних на інфрачервоне випромінювання.

02 лютого 1947 року. Едвін ЛЕНД на засіданні Оптичного товариства США вперше продемонстрував свою фотокамеру, що

У 1946 році Ленд зайнявся розробкою фотоапарата, в якому були б об'єднані процеси фотографування і обробки знімків. Уже в 1947 році, 2 лютого винахідник продемонстрував фотоапарат, в якому весь процес створення фотографії займав 60 секунд.

У листопаді 1948 року в Бостонському універмазі з'явилася у продажу перша комерційна модель «Polaroid Land-95». Перша партія за ціною близько 90 доларів була розкуплена за один день. У 1963 році «Полароїд» випустив «миттєвий» фотоапарат для кольорової зйомки. 17 червня 1970 Едвін Ленд запатентував першу повністю автоматизовану кишенькову камеру «Polaroid SX 70». Через два роки вона з'явилася у продажі. Тепер фотографу було достатньо тільки зарядити касету, навести об'єктив і натиснути кнопку. А через хвилину знімок був уже готовий!

02 лютого 1947 року. Едвін ЛЕНД на засіданні Оптичного товариства США вперше продемонстрував свою фотокамеру, що