Американець Вільям ПЕЙНТЕР одержав патент на звичну для нас металеву пляшкову пробку з корковою прокладкою.
Років 30 назад ця прокладка була визнана негігієнічною, виробники перейшли на розлив пива й лимонадів у банки або стали виготовляти прокладки із синтетичних матеріалів.
У 1880-і роки пробки, застосовувані для закупорювання пляшкової тари різних напоїв, не закривали пляшку досить щільно і нерідко руйнувалися. У результаті якість напою псувалася, вуглекислий газ не утримувався всередині, а зовні потрапляло повітря.
Щоб вирішити цю проблему, американський винахідник Вільям Пейнтер з Балтімора (штат Меріленд) винайшов пробку у формі корони для закупорки пляшки. Пробка абсолютно герметично закривала пляшку. Вона мала гофрований фланцевий край і тонкий вкладний диск з пробки на денці. Пробка була проста і економічна у виготовленні. У патенті № 468258, який на цей винахід 2 лютого 1892 отримав Вільям Пейнтер, пробка була названа Crown Cork - кронен-пробка.
Пейнтер запропонував ще й проект нового типу пляшок, так як пляшкове горлечко повинно було мати область затиску для фіксації пробки. Кронен-пробка широко використовується і до цього дня, тільки кількість зубців на гофрованому фланцевому краї пробки зменшено з 24 до 21.