1880 | 05 | ТРАВЕНЬ | 01 травня 1880 року. Народився Альберт ЛАСКЕР. Альберт ЛАСКЕР
/Albert LASKER/
(1880-30.5.1952),
американський філантроп, батько сучасної реклами. Батьки Ласкера приїхали в США з Німеччини. Після закінчення школи він почав працювати посильним в одному з рекламних агентств Чикаго.

У ті часи рекламний бізнес полягав у прийомі складених клієнтами оголошень і розміщенні їх у різних виданнях. Ласкер зробив рекламу агресивною: вона стала не просто інформувати потенційного покупця про нові товари або послуги, а нав'язувати їх , тобто фактично продавати. Неодмінними атрибутами реклами стали помітні гасла, яскраве візуальне рішення, використання авторитету знаменитостей.

Очоливши агентство Lord&Thomas, він за короткий строк перетворив його в найбільше рекламне агентство світу. Однією із найкращих його рекламних акцій була реклама сигарет Lucky Strіke, у якій, порушуючи всі канони, сигарети рекламували жінки-кінозірки й оперні діви- як засіб боротьби з повнотою під девізом "Краще насолоди будь-якої сигарети дим сизий" (у вільному перекладі).

Покинувши рекламний бізнес, Ласкер заснував благодійний фонд для підтримки медичних досліджень і присудження нагород в області медицини й охорони здоров'я.