Вийшло перше видання Оксфордського словника англійської мови.

Оксфордський словник англійської мови (англ. Oxford English Dictionary, OED), Оксфордський словник, Великий Оксфордський словник - один з найбільш відомих і найбільших академічних словників англійської мови видавничого дому «Oxford University Press». Словник був задуманий Лондонським філологічним товариством ще в 1857 році. Проект майбутнього словника був сформульований в 1859 році, коли було опубліковано детальна Пропозиція щодо публікації нового англійського словника. Редактором був призначений Джеймс Маррі. Також над словником працювали Генрі Бредлі і Вільям Крейг.

1884 | 02 | ЛЮТИЙ | 01 лютого 1884 року. Вийшло перше видання Оксфордського словника англійської мови.

1 лютого 1884 почався випуск першого видання, яке називалося «Новий англійський словник, заснований на історичних принципах» (англ. «New English Dictionary on Historical Principles», NED). З 1895 на обкладинках з'явилося паралельна назва - «Оксфордський англійський словник» (англ.«Oxford English Dictionary»). Видання містило 10 томів і виходило аж до 1928 року.

Оксфордський словник включає всі слова, що існують або існували в англійській літературній і розмовній мові з 1150, дається їх детальна етимологічна, семантична, орфографічна, орфоепічна і граматична характеристика. Показуються зміни значення, правопису, вимови і вживання кожного слова в різні історичні періоди, що підтверджується прикладами, найчастіше цитатами. Словник містить близько 500 тис слів і близько 2 млн цитат з 20 тис творів більш ніж 5 тис авторів.

01 лютого 1884 року. Вийшло перше видання Оксфордського словника англійської мови.