Головна / Історія в датах / ПОДІЇ / СІЧЕНЬ (події)

1927 | 01 | СІЧЕНЬ | 07 січня 1927 року. Зроблений перший трансатлантичний телефонний дзвінок з Нью-Йорка у Лондон
Зроблений перший трансатлантичний телефонний дзвінок з Нью-Йорка у Лондон

В цілому, телефон - це пристрій, здатний передавати звук на велику відстань. Найперші телефони були механічними приладами з прямим акустичним каналом, тобто їх принцип дії грунтувався на поширенні звукових коливань в суцільних середовищах (повітря і ін.), на відміну від сучасних електричних приладів, що використовують електромагнітні сигнали.

До прокладки трансатлантичних кабелів в 1927 році зв'язок між Європою та Америкою здійснювалася за допомогою довгохвильової радіозв'язку. Вартість послуги становила 9 фунтів стерлінгів за 3 хвилини. Подібним чином здійснювалося близько 2000 розмов на рік. Трансатлантический телефонний кабель (англ. transatlantic telephone cable) - підводний комунікаційний кабель для передачі телефонного сигналу і даних, прокладений по дну Атлантичного океану.

7 січня 1925 року між Нью-Йорком і Лондоном почала діяти перша трансатлантична телефонна лінія - демонстраційний дзвінок зробив президент компанії «AT&T» Уолтер Шерман Джиффорд до Джорджа Мюррея, глави поштового відомства Великобританії. Цього ж дня був зроблений ще 31 дзвінок, кожний вартістю 75 доларів за 3 хвилини розмови - перша приватна бесіда відбулась між видавцем газети "Нью-Йорк Таймс" Адольфом Охсом і Джоффрі Доусоном, редактором лондонської "Таймс".

Категорії:

XX століття, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ (Англія), СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ (США), СІЧЕНЬ (події)

Схожі теми:

перший трансатлантичний телефонний , трансатлантичний кабель, січень 1927, 7 січня, трансатлантична телефонна лінія, 7 січня 1927

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments

Пошук по сайту


Реклама