Головна / Історія в датах / ТОП-10 / Топ-10 подій травня

05 | ТРАВЕНЬ | ТОП-10 найпопулярніших новин у травні
Представляємо вам добірку найцікавіших новин за квітень, які викликали найбільший інтерес Фейсбук-спільноти (не лише наших фанів, а й взагалі користувачів соціальної мережі Facebook).

Facebook Приєднуйтесь до нас і Ви!

10 місце:

У 1265 року народився ДАНТЕ АЛІГ'ЄРІ, італійський поет, автор «Божественної комедії»
У 1274 коли Данте було 9 років, він зустрів Беатріче Портінарі, дочку Фолко Портінарі, в яку закохався «з першого погляду», але ні разу навіть не заговорив до неї. Після досягнення повноліття він часто бачив Беатріче,вітався з нею на вулиці, але ніколи добре її не знав — він подавав приклад так званого «ввічливого кохання».

Проте саме це кохання було найсвітлішою подією в житті Данте й, можливо, поштовхом до літературної творчості. В багатьох поезіях Данте зобразив Беатріче як напівбожество, що постійно спостерігає за ним. Цікаво, що Данте в жодній із своїх поем не згадував свою дружину.

9 місце:

24 травня відзначається День слов'янської писемності і культури.

8 місце:

21 травня 1969 року народився Георгій Ґонґадзе, український журналіст і громадський діяч. Засновник та перший головний редактор інтернет-газети «Українська правда».

7 місце:

31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну.

6 місце:

Всесвітній день блондинок відзначається 31 травня.

5 місце:

День народження 20 травня святкує Джо КОКЕР, англійський рок-співак.

Його візитною карткою є низький хриплий баритон. Перлини його репертуару - блюзові балади «My Father's Son», «Unchain My Heart», «You Can Leave Your Hat On», «Now That The Magic Has Gone», «N` oubliez jamais ». У 1970-і рр. Кокер пристрастився до наркотиків і алкоголю, регулярно з'являючись на сцені в стані легкого сп'яніння. Унаслідок зловживання алкоголем його колись потужний голос перетворився на гранично хрипкий баритон.

4 місце:

День народження 26 травня святкує Богдан БЕНЮК, український актор, народний артист України.

3 місце:

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв.

2 місце:

23 травня відзначають День Героїв або Свято Героїв – свято пам’яті борців за волю України.

1 місце:

У другу неділю травня відзначається День матері.

Примітка. Популярність тих чи інших дописів Фейсбук визначає самостійно через якісь свої певні алгоритми та підрахунки, ми лиш - бачимо результат - саме його Ви маєте змогу бачити у ТОП-10.

Дякуємо, що Ви цікавитесь історією! Дуже цікаво, мабуть, її аналізувати, творячи своє життя сьогодні і мудро прогнозуючи майбутнє.

Категорії:

Топ-10 подій травня

Схожі теми:

Топ-10

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments

Пошук по сайту


Реклама