Головна / Історія в датах / ТОП-10 / Топ-10 подій квітня

04 | КВІТЕНЬ | ТОП-10 найпопулярніших новин у квітні
Добірка найцікавіший новин за квітень, які викликали найбільший інтерес Фейсбук-спільноти (не лише наших фанів, а й взагалі користувачів соціальної мережі Facebook).

Facebook Приєднуйтесь до нас і Ви!

10 місце:

18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць.

9 місце:

26 квітня 1986 року сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
О 1 год. 23 хв. за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства — вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

8 місце:

18 квітня 1955 року помер Альберт ЕЙНШТЕЙН, один з найвизначніших фізиків 20 століття.
Помер Ейнштейн у Прінстонской лікарні (Прінстон, США) від розриву черевної аорти. Патологоанатом по імені Томас Харві витягнув мозок генія під час стандартної процедури розтину і залишив собі. Харвей сподівався, що вивчення цього органу генія дозволить отримати корисну інформацію. Лікар "законсервував" мозок у формальдегіді, сфотографував його під різними кутами, а потім розрізав його на приблизно 240 блоків, частину яких розіслав різним ученим. Так, кілька шматків через треті руки виявилися у доктора Рорк-Едамс, яка й вирішила віддати зрізи мозку Ейнштейна музею імені Мюттера.

7 місце:

21 квітня 1816 року народилася Шарлотта Бронте, англійська письменниця («Джейн Ейр»)
Шарлотта Бронте народилася в сім'ї сільського священика. Шарлотті ледве виповнилося 5 років, коли померла її мати, залишивши бідному священику 5 доньок та сина. Батько мало звертав уваги на виховання дітей, які його рідко бачили.Подією, що залишила глибокий слід у замкнутому житті цієї дивної родини, був вступ старших сестер, Марії та Єлизавети, до школи в Ковен-Бриджі. Непривітна школа, яка не дала ніякого живлення для їхнього розумового розвитку і підірвала їхнє і без того слабке здоров'я — була яскраво змальована Шарлоттою в романі «Джейн Ейр».

Через рік старша, Марія, хворою повернулася додому і померла, а через кілька місяців померла і друга сестра, Єлизавета. Залишившись старшою в домі, 9-річна Шарлотта була змушена взяти на себе обов'язки господині. 1835 року Шарлотта влаштувалася гувернанткою, але слабке здоров'я і непривабливість життя в чужому домі змусили її відмовитися від цієї роботи. Завдяки матеріальній підтримці старої тітки Шарлотта та Емілі провели два роки в Брюсселі (1842—44), і перед нервовою чуттєвою Шарлоттою відкрився новий світ.

6 місце:

15 квітня 1452 року народився ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ, видатний італійський живописець, архітектор, учений, одна з найвизначніших постатей італійського Відродження.
"Жодне людське дослідження не може називатися дійсною наукою, якщо воно не пройшло через математичні докази. І якщо ти скажеш, що науки, що починаються і закінчуються в думці, володіють істиною, то в цьому не можна з тобою погодитися, тому, що в таких чисто уявних міркуваннях не бере участь досвід, без якого немає ніякої достовірності", - Да Вінчі.

5 місце:

Якщо б не він, ви б не читали зараз це повідомлення. Він - це Інтернет. 4-го квітня Міжнародний день інтернету.

4 місце:

29 квітня відзначається Міжнародний день танцю.

3 місце:

Свій 80-й день народження 12 квітня відсвяткувала Монсеррат КАБАЛЬЄ, іспанська оперна співачка.

Відома, в першу чергу, своєю технікою бельканто і виконанням ролей у класичних італійських операх Россіні, Белліні і Доніцетті. Любителям рок-музики відома по спільним альбомом з вокалістом групи «Queen» Фредді Мерк'юрі - «Barcelona» (1988). Заголовна пісня, присвячена рідному місту Кабальє - Барселоні, стала однією з двох офіційних пісень Літніх Олімпійських ігор 1992 року, що проходили в столиці Каталонії. У 1997 році спільно з швейцарською рок-групою Gotthard була записана рок-балада «One Life One Soul».

2 місце:

День народження 24 квітня відсвяткувала Барбара СТРЕЙЗАНД, у-у-у, американська акторка й співачка.

1 місце:

23 квітня відзначається Всесвітній день книги і авторського права.

Примітка. Популярність тих чи інших дописів Фейсбук визначає самостійно через якісь свої певні алгоритми та підрахунки, ми лиш - бачимо результат - саме його Ви маєте змогу бачити у ТОП-10.

Дякуємо, що Ви цікавитесь історією! Дуже цікаво, мабуть, її аналізувати, творячи своє життя сьогодні і мудро прогнозуючи майбутнє.

Категорії:

Топ-10 подій квітня

Схожі теми:

Топ-10

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments

Пошук по сайту


Реклама