Головна / Значення імен / Свята в Україні

СЬОГОДНІ 2 березня

Державні свята в Україні:
немає

Релігійні свята в Україні:
немає

Професійні та неофіційні свята в Україні та/або в світі:
немає


ІМЕНИНИ (день Ангела):
За православним календарем 2 березня ІМЕНИНИ відзначають Авксивій, Ермоген (Гермоген), Калликелад, Мариамна, Маркіян, Мина, Михайло, Микола, Порфирій, Пульхерия, Федір(Феодор), Феодосій і Шио.

В інших країнах у цей день ІМЕНИНИ святкують: на Україні - Теодор, Мар'яна, Кузьма, Волеслав, Гальшка, Гелена; у Латвії - Lavize, Luize, Laila; у Литві - Simplicijus, Eitautas, Dautara, Marcelinas, Elena; в Естонії - Virve, Virvi, Virge, Virgi, Virma, Virme; в Австрії - Karl; в Угорщині - Lujza; у Німеччині - Agnes, Axel, Grimo, Heinz, Ines, Karl (+Volker); у Данії - Simplicius; в Ірландії - Lughaidh, Conall, Finnian, Sleibhin; в Іспанії - Enrique, Pablo, Enriqueta, Heraclio; у Норвегії - E ... Читати далі »

 

Самуїл | Значення імені САМУЇЛ | Іменини, день Ангела Самуїла

Що означає ім'я САМУЇЛ Ім'я Самуїл (Semuel) перекладається з єврейської мови як "почутий Богом" або "ім'я Боже". Це давньоєврейське, широко розповсюджене як у минулому, так і в нинішній час насамперед серед іудеїв (але не тільки) ім'я. Святим заступником людини, що носить його, є пророк Самуїл.

Іменини, день Ангела Самуїла:

1 березня; 2 вересня.

Видатні або відомі люди на ім'я Самуїл:

... Читати далі »
 

СЬОГОДНІ 1 березня

Державні свята в Україні:
немає

Релігійні свята в Україні:
немає

Професійні та неофіційні свята в Україні та/або в світі:
немає


ІМЕНИНИ (день Ангела):
За православним календарем 1 березня ІМЕНИНИ відзначають Валент, Данило (Данило, Данило), Веремій (Иеремия), Ілля (Илия), Ісай (Исаия), Макар (Макарий), Маруф, Никін, Павло, Панфіл (Памфіл), Порфирій (Перфилий), Самуил (Самойло), Селевк (Селевкий), Феодул (Феодул), Флавіан, Юліан (Иулиан).

В інших країнах у цей день ІМЕНИНИ святкують: на Україні - Теодор, Памфіл, Валент, Павло, Порфирiй, Юлiан, Святорад, Альбiна, Антонiй, Антонiна; у Латвії - Ivars, Ilgvars; у Литві - Albinas, Tulgaudas, Rusne, Antanina, Antane; в Естонії - Albo, Albin, Alvin, Armin; в Австрії - Albin; у Болгарії - Євдокія, Мартін, Марта, Мартіна; в Угорщині - Albin; у Німеччині - Albmus, Roger, Switbert (+Albin, ... Читати далі »

 

Ілля | Значення імені ІЛЛЯ | Іменини, день Ангела Іллі

Що означає ім'я ІЛЛЯ

Російська форма давньоєврейського імені Ілія, що означає "сила божа".

Ілля - дуже хазяйновита людина. З дитинства він привчається надавати допомогу батькові й матері у всіх домашніх справах і опановує різноманітними навичками. Ілля може брати участь у будівельних роботах на дачній ділянці, займатися розведенням курей і кроликів, вирощувати врожай у саду й на городі, ремонтувати побутову техніку.

З Іллею не буде особливих проблем, якщо стежити за колом його знайомих, тому що Ілля не дуже розбірливий у виборі друзів і легко піддається поганому впливу. Має гострий розум. У характері Іллі переважають материнські риси. У суперечці запальний, але швидко бере себе в руки й готовий взяти провину на себе. За професією Ілля може бути лікарем, учителем, слідчим, слюсарем.

До створення сім'ї Ілля підходить докладно й по-хазяйськи. Не жениться доти, пок ... Читати далі »

 

« 1 2 3 4 5 6
Пошук по сайту


Реклама