Головна / Значення імен / Свята в Україні

Альфред | Значення імені АЛЬФРЕД | Іменини, день Ангела Альфреда
Що означає ім'я АЛЬФРЕД

Альфред-давньоанглійське ім'я, що означає: рада, рішення, розум, мудрість; буквально: гарний радник.

Характер у раннім дитинстві впертий. Хворобливі, у них слабкі легені й горло. У школі вчаться добре, слухняні, сильні в математику, історії. Не виділяючись спочатку нічим у середовищі своїх однолітків, згодом стають лідерами. Сміливі й розважливі одночасно. Віддані близькими. Нікому не нав'язують своєї думки.

"Зимові" Альфреди дуже суперечливі. Люблять сперечатися й доводити своє. У дозрілих літах досить влюбливі. Довго не женяться, тому що висувають значні вимоги до майбутніх дружин. Бувають двічі одружені. Егоїстичні й незалежні, у них сильна "тяга до зміни місця". Люблять повчати. З "зимовими" людьми часто конфліктують. Дуже добре ставляться до батьків, завжди допомагають їм. Де хитрістю, де дипломатичністю, а також завдяки незвичайній працьовитості домагаються міцного положення в суспільстві. Серед них можна зустріти інженерів, лікарів, артистів, композиторів, військових, адміністраторів, журналістів, письменників і філософів.

Найчастіше довго не можуть розкрити свій талант, перепробують багато різних професій, поки знайдуть себе. Емоційні й уперті. "Літні" Альфреди сексуальні.

Підходять для шлюбу:

Владислава, Ірина, Наталя, Роза, Роксана, Станіслава, Стелла.

Менш підходять:

Данута, Катерина, Яна.

Іменини, день Ангела Альфреда:

14 серпня; 14 грудня.

Видатні або відомі люди на ім'я Альфред:

Альфред Уоллес
 
Альфред Нобель
 
Альфред Адлер
 
Альфред Розенберг
 
Альфред Хічкок
 
Альфред Шклярский
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама