Головна / Значення імен / Свята в Україні

Андрій | Значення імені АНДРІЙ | Іменини, день Ангела Андрія
Що означає ім'я АНДРІЙ

В основі імені лежить грецьке слово "андрос", що означає "чоловік".

З дитячого віку Андрій має буйну фантазію. Улюблені іграшки в нього - це всілякі конструктори. Він може зображувати автомобіль і гонщика одночасно, носитися при цьому по квартирі й видавати всю гаму звуків - від гурчання мотора до скрипу гальм.

Поглинений своєю грою, Андрій мало звертає увагу на прохання поводитися потише й чи не єдине, що його може зупинити - це солодке. Якщо є брат, то Андрій щиро прив'язаний до нього. До сестри ставиться ревниво й не хоче уступати їй ні в чому. Андрій-підліток серед своїх однолітків нічим особливо не виділяється, однак згодом виявляється, що в житті він превстиг більше інших. На службі Андрія завжди цінує начальник. Андрії, народжені взимку, більше тяжіють до області мистецтв. Серед Андріїв часто зустрічаються режисери, актори, співаки, художники. У сфері природничих наук найбільших успіхів домагаються "осінні" Андреи. Вони ж щасливі й у бізнесі.

У відносинах з дівчатами Андрій непостійний. Він може зізнатися в коханні своій знайомій, а на інший день, не обертаючи на неї уваги, пройти мимо з іншою. Жениться Андрій на гарній, чуттєвій жінці, при цьому її внутрішній світ і характер його мало цікавлять.

Поради знайомих і родичів про серйозне відношення до вибору супутниці життя Андрій ігнорує. Андрій високої про себе думки, егоїстичний і вимагає до себе підвищеної уваги.

Він може ревнувати дружину до дитини, якщо вона приділяє багато уваги маляті, а йому - мало. Андрій непередбачений у своїх учинках. Він може зробити дорогий подарунок дружині, а із приводу дріб'язкової речі влаштувати скандал. Відносини з тещею складаються складно.

Андрії по батькові Олександрович, Ігорович і Олегович важкі в спілкуванні й мають непростий характер.

Підходять для шлюбу:

Олена, Єлизавета, Ірина, Клавдія, Лариса, Людмила, Марія, Наталя.

Менш підходять:

Варвара, Зоя, Клара, Оксана, Ольга, Софія, Юлія.

Іменини, день Ангела Андрія:

17 липня; 1 вересня, 23 вересня; 15 жовтня, 23 жовтня, 30 жовтня; 13 грудня, 15 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Андрій:

Андрій Шептицький
 
Андрій Малишко
 
Андрій Тарковський
 
Андрій Макаревич
 
Андрій Миколайчук
 
Андрій Шевченко
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама