Головна / Значення імен / Свята в Україні

Степан | Значення імені СТЕПАН | Іменини, день Ангела Степана
Що означає ім'я СТЕПАН

Ім'я походить від давньогрецького слова "стефанос" і означає "вінок" Маленький Степан - пустотливий і непосидючий хлопчик, любить найрізноманітніші ігри. Спілкуватися з ним легко й весело. Степан дуже рухливий, і за підручниками йому всидіти важко.

Але, маючи гарну пам'ять, він швидко схоплює потрібний матеріал, легко його запам'ятовує. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, помічаючи помилки дорослих. Степан може вибрати професію, пов'язану із творчим характером праці. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Недовго пам'ятає образи. Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві. При дамах Степан блищить дотепністю, веселий і галантний, для кожної жінки знайде вдалий комплімент.

У сімейному ж житті відносини Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість Степана буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їхнім вихованням, на дружину.

Підходять для шлюбу:

Дар'я, Зінаїда, Ірина, Клавдія, Клара, Лідія, Надія, Ольга.

Менш підходять:

Ганна, Олена, Людмила, Наталя, Оксана, Раїса, Римма.

Іменини:

9 січня, 17 січня, 24 січня; 26 лютого; 10 квітня, 17 квітня; 9 травня, 20 травня, 30 травня; 6 червня, 25 червня; 6 липня, 16 липня; 15 серпня, 16 серпня; 2 вересня, 8 вересня, 9 вересня, 28 вересня; 17 жовтня; 10 листопада, 24 листопада, 29 листопада; 11 грудня, 15 грудня, 22 грудня, 23 грудня, 26 грудня, 28 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Степан:

Степан Разін
 
Степан Крашенніков
 
Степан Шешковський
 
Степан Руссов
 
Степан Джевицький
 
Степан Ерзя
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама