Головна / Значення імен / Свята в Україні

Яків | Значення імені ЯКІВ | Іменини, день Ангела Якова
Що означає ім'я ЯКІВ

Ім'я являє собою російську форму від давньоєврейського імені Іаков, переклад якого в переносному значенні можна розуміти як "другий по народженню".

Яків з раннього дитинства демонструє практичність і ощадливість. Він повільно пристосовується до нової ситуації й нових людей, йому потрібен час, щоб ретельно все обміркувати. Віддає перевагу старим і перевіреним друзям. З особливою повагою ставиться до свого батька.

Вважає його головним зразком для наслідування. Любить читати пригодницькі й науково-фантастичні романи. Вибирає професію, зв'язану зі спокійною й ґрунтовною роботою. Може бути письменником, кравцем, пастухом.

Працьовитий і будь-яку справу намагається довести до логічного завершення. У важливих справах буде наполягати на своєму, але доводити справу до серйозних конфліктів не буде. Яків вибирає в дружини розумну й ділову жінку, що може створити будинку затишок і теплі відносини в сім'ї. У спілкуванні делікатний, м'який, постарається ніколи не нанести випадкову образу.

Яків не може відмовити людям у чомусь, тому його дружині треба вчасно втрутитися в події й перешкодити можливим негативним наслідкам. Яків любить свій будинок, любить приймати друзів. П'є в міру, віддає перевагу легким винам. Багато часу приділяє дітям.

Підходять для шлюбу:

Галина, Інна, Клавдія, Людмила, Поліна, Тамара

Менш підходять:

Діна, Катерина, Людмила, Раїса.

Іменини, день Ангела Якова:

26 січня; 3 квітня, 6 квітня, 24 квітня; 13 травня, 18 травня; 7 липня; 22 жовтня; 3 листопада, 5 листопада; 9 грудня, 10 грудня

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама