Головна / Значення імен / Свята в Україні

Катерина | Значення імені КАТЕРИНА | Іменини, день Ангела Катерини
Що означає ім'я КАТЕРИНА

Ім'я походить від грецького слова "катаріос", що означає "чистий, непорочний".

Катерина, у розумінні більшості людей, викликає асоціації з "царським" ім'ям, з величавістю й владністю. Але в житті жінки, називані цим ім'ям, найчастіше нічого спільного з таким уявлення нема.

Катерина вже в дитинстві виділяється деякою своєрідністю. Вона любить робити запаси, проявляючи при цьому жадібність. Постарається потягти зі стола побільше цукерок і приховати їх у затишному місці, прибере до рук безпритульне яблуко. Самолюбна, важко переносить чиюсь перевагу. Прагне бути кращою в класі й спілкуватися намагається тільки з "вибраними". Добре справляється з роботою в будь-якому виді діяльності, особливої переваги якій-небудь професії не віддає.

Схильна вірити астральним прогнозам. Має нерішучий характер.

Біля Катерини постійно перебуває багато шанувальників, але заміж вона довго не виходить. Шукає людину, близьку їй по психологічному складі. Катерина відчуває внутрішнє занепокоєння й тривогу по самих незначних причинах, вона може робити непередбачені вчинки, і їй потрібен чоловік, що дав би їй почуття впевненості в собі. Господарськими справами займається по необхідності. Не завжди вдається правильно виховувати дітей.

Підходять для шлюбу:

Антон, Віталій, Денис, Петро, Павло, Семен.

Менш підходять:

Віктор, Кирило, Микола, Пилип, Яків.

Іменини, день Ангела Катерини:

7 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Катерина:

Катерина Медічі
 
Катерина ІІ
 
Катерина Дашкова
 
Катерина Багратіон
 
Катерина Гончарова
 
Катерина Осадча
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама