Головна / Значення імен / Свята в Україні

Олег | Значення імені ОЛЕГ | Іменини, день Ангела Олега
Що означає ім'я ОЛЕГ

Ім'я має скандинавське походження й означає "священний", "ватажок".

У дитинстві Олег легко піддається чужому впливу й може швидко засвоїти дурні звички, тому батькам треба стежити за колом знайомих свого сина.

У школі Олег учиться добре по всіх предметах, але значні здібності проявляє в точних науках. В Олега аналітичний склад розуму й схильність піддавати все аналізу, що буде проявлятися й у повсякденному житті.

Властива Олегові зосередженість дає особливо позитивні результати в заняттях науками. Олег важкий у спілкуванні, тому що він не завжди знаходить розуміння своїх поглядів і до того ж йому не завжди вдається придушити в собі почуття деякої переваги над іншими людьми. Ідеалом жінки для Олега є його мати, тому, вибираючи майбутню супутницю життя, прагне знайти в жінці риси характеру, властиві його матері. Якщо жінка не зможе зрозуміти цієї тонкості відносин з Олегом, тоді в сім'ї можливі часті сварки.

З тещею в Олега звичайно встановлюються ввічливі відносини без прояву яких-небудь сильних почуттів. Олег - вірний чоловік. Намагається надати допомогу дружині у всіх домашніх справах. В Олега золоті руки. У відносинах з дітьми в Олега не вистачає теплоти й щирості, тому в його дітей часто важкий характер.

Підходять для шлюбу:

Антоніна, Клара, Лариса, Майя, Наталя, Римма, Світлана, Софія, Тетяна, Елеонора.

Менш підходять:

Ангеліна, Варвара, Віра, Дар'я, Катерина, Єлизавета, Ніна, Ольга, Оксана.

Іменини, день Ангела Олега:

3 жовтня

Видатні або відомі люди на ім'я Олег:

Олег Табаков
 
Олег Янковський
 
Олег Газманов
 
Олег Блохін
 
Олег Меньшиков
 
Олег Скрипка
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама