Головна / Значення імен / Свята в Україні

Альбіна | Значення імені АЛЬБІНА | Іменини, день Ангела Альбіни
Що означає ім'я АЛЬБІНА

Жіноча форма імені Альбін. Походить від латинського слова "альба": біла.

Альбіна дуже схожа на свого батька, у зв'язку із цим про її характер краще судити по по батькові. Правда, в Альбіни є такі риси, як принциповість, упертість і зарозумілість, яких може не бути в батька. Проте Альбіни - татові доці, і в такій якості їх сприймають із самого дитинства. Принциповість Альбіни-підлітка може стати причиною шкільного конфлікту або сімейної сварки, коли Альбіна "із принципу" не поступиться всьому класу або вирішить надутися на маму. У школі Альбіна прагне триматися хлопчиків, їй більше по душі їхні інтереси, ніж чисто дівчачі радості й проблеми.

З віком ця риса збережеться, і в родині Альбіни завжди буде панувати атмосфера взаєморозуміння: заради обожненого чоловіком футболу вона цілком може зневажити улюбленою передачею.

У виборі спеціальності Альбіна виходить із того, що подобається їй, міркування престижності й вигідності професії стоять звичайно в неї на другому плані.

Властиві Альбіні впертість і зарозумілість не сподобаються свекрусі, і, якщо Альбіна не постарається хоча б трохи змінитися після заміжжя, у родині неминучі конфлікти. А постаратися потрібно, тому що зі своїми чоловіками Альбіни, як правило, загальну мову знаходять. Вони живуть їхніми інтересами, переймають їхні звички й смаки, вимагаючи натомість одного - поклоніння.

У найгіршому разі, це може бути просто звичайна увага, але її повинно бути багато й вона повинна бути постійною. Альбіни акуратні у веденні домашнього господарства, смачно готують. Люблять наводити порядок у кімнаті й шафах. Здатні легко забути недавню образу.

Ревниво ставляться до жіночого оточення чоловіка. Діти в Альбін звичайно відвідують всі престижні секції, школи, гуртки. Альбіни не переносять пияцтва чоловіків, самі алкогольних напоїв практично не вживають.

Це ім'я підходить Терезам, Водоліям, але не гармоніює з характером Тельця, Козерога, Діви, Овна, Лева й Стрільця.

Іменини, день Ангела Альбіни:

15 вересня; 2 грудня, 16 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Альбіна:

Альбіна Дерюгіна
 
Альбіна Ахатова
 
Альбіна Джанабаєва
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама