Головна / Значення імен / Свята в Україні

Клара | Значення імені КЛАРА | Іменини, день Ангела Клари
Що означає ім'я КЛАРА

Ім'я походить від латинського слова "клара" - "ясна, світла".

Клара в дитинстві справляє враження серйозної й вдумливої дівчинки. Із самим серйозним видом вона буде зав'язувати навіть шнурівки на черевиках. Батькам не буде доставляти ніяких турбот. Вона добре вчиться й у всьому слухняна. У Клари й у школі, і в студентські роки завжди величезна безліч подруг і знайомих.

Вона доброзичлива, покладлива, і люди тягнуться до неї. Не страждає балакучістю й здатна тихо, спокійно вислухати співрозмовника, дати можливість вилити свою душу. При цьому сама ніколи не буде набридати зі своїми турботами, вважаючи, що бути відвертою можна тільки лише з дуже близькими й рідними людьми. Прагне одержати вищу освіту й гарну спеціальність із таким розрахунком, щоб бути впевненою в завтрашньому дні. Непоганий працівник, але на першому місці в неї завжди родина й будинок. Вибирає професію педагога, інженера, лікаря, продавця.

Клара звичайно тримається осторонь від молодих людей з ефектною зовнішністю, помітно одягнених. Більше цінує чоловіків з багатим внутрішнім світом, здатних на шляхетні вчинки й справжні почуття. Заміж виходить за чоловіка, що твердо стоїть на ногах, що вміє добре забезпечувати родину.

Найбільше в сімейних відносинах цінує стабільність. Клара - гарна господарка, багато часу проводить із дітьми, які стають її кращими друзями. Одягається скромно, але зі смаком, косметикою користується в міру.

Підходять для шлюбу:

Борис, Віктор, Михайло, Олег, Семен, Степан.

Менш підходять:

Анатолій, Валерій, Денис, Станіслав.

Іменини, день Ангела Клари:

12 серпня, 18 серпня

Видатні або відомі люди на ім'я Клара:

Клара Шуман
 
Клара Цеткін
 
Клара Боу
 
Клара Лучко
 
Клара Румянова
 
Клара Новікова
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама