Головна / Значення імен / Свята в Україні

Авраам | Значення імені АВРААМ | Іменини, день Ангела Авраама
Що означає ім'я АВРААМ

У перекладі з давньоєврейської Авраам означає "батько народів". По біблійних переказах, Ісус належав до коліна Давида роду Авраамового. Заступником іменинників є преподобний Авраам (Авраамій), що ніс подвиг самітництва. Йому випав жереб проповідувати в одному язичеському селищі. Там він побудував церкву й проповідував християнську віру.

Багато разів били його й виганяли із селища. Але віра Авраамія була міцною, і він завжди повертався. Через три роки язичники послухали його й прийшли до нього, щоб покаятися. Язичники відреклися від своїх богів і прийняли християнську віру, а Авраамій Затворник був прилічений до лику святих. Поздоровляємо іменинника й бажаємо йому в цей день виконання всіх його бажань. Нехай його здоров'я буде міцним, а розум гострим. Нехай думка його буде твердою, а мова м'якою. Бажаємо Абрамові завжди залишатися доброзичливим і чуйним. Нехай буде в нього багато вірних друзів, які не покинуть його у важку годину.

Бажаємо Абрамові, щоб лиха його були мізерними, а благополуччя великим. Нехай вороги його будуть нечисленні, а друзі численні, щоб у сім'ї його завжди були мир, спокій і щастя, щоб стала вона надійною пристанню в життєвому морі лих. Нехай складних ситуацій у житті буде якнайменше. Удачі йому у всьому.

Іменини, день Ангела Авраама:

2 серпня.

Видатні або відомі люди на ім'я Авраам:

Авраам
 
Авраам бен Меір ібн Єзра
 
Авраам Бен Шмуель Закуто
 
Авраам Болдуін
 
Авраам Лінкольн
 
Авраам Руссо
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама