Головна / Значення імен / Свята в Україні

Анатолій | Значення імені АНАТОЛІЙ | Іменини, день Ангела Анатолія
Що означає ім'я АНАТОЛІЙ

Анатолієм стародавні греки називали жителя Анатолії (древня назва Малої Азії, що перебуває на сході від Греції). "Анатолі" - у перекладі із грецької означає "схід".

У дитинстві, перебуваючи під сильним впливом матері. Анатолій часто замкнутий і соромливий і тому, читаючи пригодницьку літературу, часто уявляє себе на місці героїв романів. Згодом Анатолій позбувається від надмірного впливу матері, але почуття романтики в нього зберігається на все життя.

У відносинах з навколишніми Анатолій спокійний і може знайти спільну мову з різними по характеру людьми. Але в критичних ситуаціях він може піти всупереч колективу, стати некерованим і створити складності для близьких йому людей.

Анатолій справедливий, ніколи не скривдить людину зопалу. Якщо він керує людьми, то при цьому не допустить приниження людської гідності.

Анатолій розважливий, урівноважений і вміє завойовувати довіру жінок. Йому більше подобаються блондинки. Гарні відносини з батьками дружини встановлюються відразу, а з тестем вони стають гарними друзями.

Анатолієві краще перебувати подалі від чарки, тому що ні до чого доброго спілкування з горілкою не приводить. До того ж в стані сп'яніння він втрачає над собою контроль, починає грубіянити й може потрапити в дуже неприємну історію. У сім'ї в Анатоліїв можуть бути проблеми. Часто їхні дружини починають прагнути до твердого лідерства в сім'ї, нав'язування своєї думки по будь-якому питанню. Не завжди складаються по-справжньому теплі відносини з дітьми. Незважаючи на те, що Анатолії гарні працівники, заробляють гроші вони не завжди добре. Тому Анатолії зненацька можуть піти із сім'ї, намагаючись позбутися від важкого вантажу проблем.

Анатолії, народжені в зимові й осінні місяці, активні, мають різноманітні здібності, але їм краще триматися далі від спиртного

"Літні" і "весняні" Анатолії доброзичливі, завжди готові надати допомогу. Люблять подорожувати, відпочивати на природі.

Підходять для шлюбу:

Марія, Валерія, Галина, Ірина, Світлана, Ольга, Тетяна.

Менш підходять:

Катерина, Олена, Алла, Ангеліна, Антоніна, Марина, Надія, Клара, Ніна, Поліна, Віра, Юлія.

Іменини, день Ангела Анатолія:

6 травня; 16 липня; 3 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Анатолій:

Анатолій Дімаров
 
Анатолій Ваcільєв
 
Анатолій Васерман
 
Анатолій Дяченко
 
Анатолій Білий
 
Анатолій Тимощук
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама