Головна / Значення імен / Свята в Україні

Арсеній | Значення імені АРСЕН | Іменини, день Ангела Арсенія
Що означає ім'я АРСЕН, АРСЕНІЙ

У перекладі з давньогрецького: мужній.

Добрі за характером, ці хлопчики не завдають турбот батькам. Добре вчаться, з однолітками конфліктують мало. Товариські, але другом назвуть не кожного. Ранимі й чутливі. Займаються музикою, але під тиском батьків.

Люблять тварин, тримають у будинку собак, але лінуються доглядати за ними. Взагалі ці хлопчики хочуть робити тільки те, що їм подобається, для цього можуть і прибрехати. Часто потрапляють у безглузді й двозначні ситуації, які самі ж створюють.

"Літні" Арсени - небалакучі, воліють слухати, що говорять інші. По природі своїй вони не лідери. Їм важко просуватися по службовим сходам, і якщо роблять кар'єру, то тільки завдяки батькам. "Зимові" - спритні, сміливі у вчинках, але дуже вперті, і це ускладнює їм життя. Займаються спортом, але без помітних результатів.

"Осінні" Арсени - хитрі, розважливі, працьовиті й акуратні. Цінують дружбу, але нічого не стануть робити безкорисливо для іншого. Будують плани, найчастіше далекі від реальності. Уживчиві, але якщо посваряться, довго тримають образу й ніколи не зроблять першого кроку до примирення. Нерідко женяться двічі. "Осінні" Арсени звичайно повторюють долю своїх батьків. За професією вони конструктори, спортивні тренери, лікарі, кухарі, художники, архітектори, водії, юристи. Деякі з них присвячують себе служінню Богу. Колекціонують стародавні ікони, книги, монети. Сьогодні це ім'я зустрічається дуже рідко.

Давньогрецьке Арсеніус можна перевести як "мужній", "чоловічий". У Росію потрапило з Візантії, але дуже довгий час не було поширеним. Святий заступник іменинника - преподобний Арсеній Комельський. Походив він із дворянського роду, але у всьому себе обмежував, дотримувався строгого посту, живучи в монастирі.

Був ігуменом, але незабаром вийшов у Комельський ліс, ставши безмовним пустельником. Молитвою святий пустельник, що прагне до безмовного життя вдалині від людей, утихомирював диких звірів. Провівши довге чернече життя в пості, молитві й безперестанних працях, старець мирно вручив дух свій Господові в 1550 році.

Підходять для шлюбу:

Ада, Аза, Людмила, Зінаїда, Діана, Алла або Лада.

Наш прекрасний іменинник сьогодні перед нами як уособлення мужності, втілення мужності. Дійсно, можна сказати, що Бог обдарував його всіма чоловічими достоїнствами - силою, не обділивши в той же час розумом, сміливістю й у той же час розважливістю, рішучістю й обережністю. Що ж можна побажати такому зразку мужності? Хіба що стати самою досконалістю, адже цього вже не так і важко буде досягти. Ну а крім того, бажаємо тепла й затишку в будинку, успіхів і перемог у справах, щоб будь-яка справа, за яку тільки прийметься наш іменинник, горіла в нього в руках. Загалом, бажаємо простого чоловічого щастя.

Іменини, день Ангела Арсенія:

1 лютого; 21 березня; 25 червня; 25 липня; 6 вересня, 10 вересня, 12 вересня; 10 листопада; 26 грудня.

Видатні або відомі люди на ім'я Арсеній:

Арсен Люпен
 
Арсен Венгер
 
Арсеній Яценюк
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама