Головна / Значення імен / Свята в Україні

Данута | Значення імені ДАНУТА | Іменини, день Ангела Данути
Що означає ім'я ДАНУТА

Ім'ям Данута (Дана) називають дітей у Польщі, Росії, Чехії. Означає воно: Богиня місяця.

У раннім дитинстві Дана часто хворіє (особливо народжена навесні), у неї слабке горло, нескінченні хвороби роблять дівчинку дратівливою. Батькам Дана доставляє багато турбот своїм бешкетництвом - це справжній паливода, недарма вона дружить в основному із хлопчиками, навіть стрижка в неї хлоп'яча; кіски, бантики - не її стиль.

Вона смілива, спортивна, буває різкою, не проти зло пожартувати над тим, хто їй не по душі. Швидко й легко сходиться з людьми й без жалю розходиться. "Зимові" - уперті, рішучі, уміють постояти за себе, ласуни. Вони чуттєві й влюбливі, під впливом емоцій часто чинять необачно, але ніколи ні про що не жалкують. Вони довго перебирають наречених і в результаті виходять заміж невдало.

Втім у шлюбі везе тільки тим з них, хто народився літом -вони терпиміші й м'якші. "Осінні" ж - дуже розважливі й прагматичні й роблять непогану кар'єру.

Данута любить веселі компанії, вона, що називається, "душу товариства", заводила, але в застіллі віддає перевагу вину й шампанському.

Серед тих, кого кличуть Данутою, можна зустріти програмістів і бухгалтерів, слідчих і кулінарів, учителів музики й перукарів.

Підходять для шлюбу:

Павло, Петро, Андрій, Гліб, Юхим, Ілля, Володимир, Сергій;

Менш підходять:

Альберт, Альфред, Артур, Адам, Віллі, Олег, Родіон, Віктор, Демид, Борислав.

Іменини, день Ангела Данути:

3 січня; 24 червня, 26 червня; 1 жовтня

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама