Головна / Значення імен / Свята в Україні

Марта | Значення імені МАРТА | Іменини, день Ангела Марти
Що означає ім'я МАРТА

Походить із давньоарамейської мови, означає: володарка, наставниця. Російський варіант імені: Марфа.

З дитинства Марта наполеглива, уперта й емоційна. Це чарівна, приваблива до себе жінка. Вона рішуча, упевнена в собі, ніколи не втрачає цілковитого самовладання навіть у складних ситуаціях. З розвиненим почуттям власного достоїнства, образу пам'ятає довго й першою не зробить кроку до примирення. Марта любить бувати в товаристві, любить і вміє красиво одягатися й звернути на себе увагу чоловіків. Марти найчастіше інтелектуалки й роботу собі вибирають відповідну, хоча серед них можна зустріти, наприклад, і спортивних тренерів, і продавців.

Заміж виходять пізно, хоча не обділені увагою протилежної статі, і, як правило, у шлюбі бувають двічі. Однак деякі з "осінніх" заміж не виходять зовсім. Вони більше практичні й обережні - ніколи не зроблять необдуманого кроку.

Марта віддана родині (особливо це стосується "зимових"), вона однолюбка, але ревнива, хоча й намагається приховати це. Уміє багато чого робити по будинку сама, не сподіваючись на чоловіка. Шиє й в'яже. Її улюблені тони - червоний, голубой, зелений. Захоплення: книги, лижні прогулянки. Любить солодке.

Підходять для шлюбу:

Ілля, Михайло, Мирослав, Олег, Павло, Петро, Роман, Святослав, Ярослав.

Менш підходять:

Микита, Микола, Семен, Орест, Фелікс, Станіслав, Яків, Лазар, Юрій.

Іменини, день Ангела Марти:

19 січня; 21 червня; 29 липня.

Видатні або відомі люди на ім'я Марта:

Марта Грем
 
Марта Медль
 
Марта Скотт
 
Марта Хаєр
 
Марта Стюарт
 
Марта Домаховська
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама