Головна / Значення імен / Свята в Україні

Юлія | Значення імені ЮЛІЯ | Іменини, день Ангела Юлії
Що означає ім'я ЮЛІЯ

Жіноча форма імені Юлій, походить від латинського слова "юліус" - "кучерявий, пухнатий".

У дитинстві Юлія - дуже ранима й уразлива дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не торкати, вона має здатність сама відновлювати свій гарний настрій.

Запекла сперечальниця, дуже неохоче визнає свою поразку в суперечці. Дуже чутлива- погано переносить чужі страждання й вигляд крові. Не любить залишатися одна а темряві й в обстановці, що викликає почуття тривоги. Юлія вдало виходить заміж і складностей із чоловіком у неї звичайно не буває. Захоплена домашнім господарством. Для неї це головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує увесь свій час. Вона добре готує, уміє створити запаси солінь, варень, консервів.

Завжди рада прийняти гостей, і не тільки смачно нагодує, але й дасть можливість виговоритися. Вона радується успіхам друзів і не заздра. У Юлії серед захоплень головне - це книги. Вона сама багато читає й прилучає до читання чоловіка й дітей. Не дозволить нікому в родині нудьгувати й завжди вигадає яку-небудь розвагу.

Підходять для шлюбу:

Василь, Владислав, Євгеній, Кирило, Едуард.

Менш підходять:

Анатолій, Андрій, Микола, Федір, Пилип.

Іменини, день Ангела Юлії:

31 травня; 29 липня

Видатні або відомі люди на ім'я Юлія:

Юлія Кристева
 
Юлія Тимошенко
 
Юлія Висоцька
 
Юлія Началова
 
Юлія Волкова
 
Юлія Савічева
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама