Головна / Значення імен / Свята в Україні

Борис | Значення імені БОРИС | Іменини, день Ангела Бориса
Що означає ім'я БОРИС

Ім'я має слов'янське походження. Можливо, це скорочення імені Борислав, в основі якого лежать слова "бор", що означає боротьба, і "слав" - слава.

Борис із дитинства звикає до порядку й акуратності. Дбайливо ставиться до книг і речей, свій одяг ніколи не розкидає, де трапиться. У першу чергу постарається зробити уроки й виконати доручення по будинку, і тільки після цього побіжить грати на вулицю до однолітків. Дорослішаючи, Борис стає усе більш самостійним.

Він не стане посвячувати батьків у свої відносини з дівчатами, чим доставить багато занепокоєння й хвилювань. Про своє майбутнє одруження Борис повідомить у останній момент, коли приховувати це буде вже неможливо. Борис, завдяки своєму розуму й наполегливості, завжди домагається успіхів у обраній сфері діяльності й займає видне положення в суспільстві. Успіх супроводжує йому й у бізнесі. Всі життєві блага приходять до Бориса в результаті завзятої праці, без використання допомоги впливових знайомих.

Борис любить усе робити своїми руками - ремонтувати квартиру, благоустроювати свою земельну ділянку. Багато уваги приділяє своїм батькам. Любить повозитися з дітьми. Не обділяє увагою й дружину. Але на першому місці в Бориса завжди буде робота. Це необхідно враховувати дружині Бориса, щоб уникнути складностей у сімейних відносинах. У сім'ї Борис шукає спокою, місця, де він зможе набратися сил для реалізації своїх планів.

У шлюб Борис може вступати неодноразово, він легко може захопитися іншою жінкою.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Валентина, Валерія, Варвара, Вероніка, Зоя, Інна, Ірина, Клара, Лариса, Наталя, Ольга, Світлана, Тамара.

Менш підходять:

Любов, Марина, Надія, Ніна, Тетяна, Юлія.

| Іменини, день Ангела Бориса:

15 травня; 6 серпня

Видатні або відомі люди на ім'я Борис:

Борис Годунов
 
Борис Розинг
 
Борис Пастернак
 
Борис Єльцин
 
Борис Моисеєв
 
Борис Апрель
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама