Головна / Значення імен / Свята в Україні

Галина | Значення імені ГАЛИНА | Іменини, день Ангела Галини
Що означає ім'я ГАЛИНА

Ім'я походить від грецького слова "галене", що означає спокій, безтурботність.

Галина в дитинстві – татова доця. Багато в чому схожа на батька, вона успадковує багато рис його характеру. Це накладає відбиток на її поводження. Вона любить наряджатися в нові плаття й повертітися біля дзеркала, але найкраще вона почуває себе в товаристві хлопчиків.

З віком Галині залишаються чисто жіночі проблеми: хто, що й про кого сказав і як подивився. Замолоду любить читати історичні романи, книги про подорожі. У житті намагається теж бути активною й туристичні походи - одне з найдужчих її захоплень. Галина дуже працьовита й поспіває всюди: на роботі, будинку й у розвагах. Справа в неї знаходиться на першому місці. Вона розважлива, заздалегідь знає свій інтерес. Люди її цікавлять остільки, оскільки можуть бути чимсь корисні. Буде доброзичлива й попереджувальна з потрібною людиною, з непотрібним буде поводитися чемно, але без прояву радісних емоцій.

У Галини завжди багато шанувальників і їй є з кого вибрати собі чоловіка. Це, як правило, найкрасивіший і найбільш умілий чоловік, що вважає Галину найкращою жінкою у світі. У шлюбі Галина займає провідне положення.

Підходять для шлюбу:

Олексій, Валерій, Віктор, Георгій, Павло, Станіслав, Яків.

Менш підходять:

Єгор, Кирило, Леонід, Микола, Роман.

Іменини, день Ангела Галини:

23 лютого; 23 березня; 29 квітня

Видатні або відомі люди на ім'я Галина:

Галина Кравченко
 
Галина Уствольська
 
Галина Вишневська
 
Галина Карєва
 
Галина Польських
 
Галина Беляєва
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама