Головна / Значення імен / Свята в Україні

Аристарх | Значення імені АРИСТАРХ | Іменини, день Ангела Аристарха
Що означає ім'я АРИСТАРХ

Давньогрецького походження (Аристид), переводиться: глава найкращих.

Це ім'я звучить твердо - і характер цих людей наполегливий, активний. У раннім дитинстві вони рухливі й дратівливі. Завжди й скрізь люблять бути першими, домагаються того, чого хочуть.

Літературні герої з таким ім'ям - завжди сильні, спритні, хитрі й незмінно виходять переможцями в боях. Вони дійсно серйозні й не розуміють жартів, але навколо них завжди багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації.

Ці чоловіки спочатку роблять учинки й лише потім замислюються над ними й нерідко хапаються за голову. Читають все підряд, люблять грати в нарди. З віком стають покладливіше й не настільки серйозними. Вони нічого не приймають на віру, до всього повинні визначити своє відношення. Витривалі, не бояться складностей. Любителі невеликих пригод.

"Зимові" Аристархи особливо наполегливі. З них виходять гарні спортсмени. У шлюбі в них усе складається вдало. Великі трудівники, неконфліктні й терплячі. Домагаються всього працею, не сподіваючись ні на кого зі своїх близьких, дуже самолюбні. Люблять ходити на полювання, ловити рибу, не нехтують і домашньою роботою, допомагаючи дружині.

"Літні" - довірливі й дуже уразливі, нелегко сходяться з людьми й також важко розлучаються. Через свою зайву довірливість часто бувають обмануті.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Антоніна, Варвара, Гелена, Ніна, Поліна, Стелла.

Менш підходять:

Грета, Дарина, Домініка, Інеса, Капітоліна, Людмила.

Іменини, день Ангела Аристарха:

28 квітня

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама