Головна / Значення імен / Свята в Україні

Афанасій, Панас | Значення імені АФАНАСІЙ | Іменини, день Ангела Афанасія, Панаса
Що означає ім'я АФАНАСІЙ, ПАНАС

Ім’я Афанасій давньогрецького походження, означає: безсмертний. Це ім'я сьогодні зустрічається досить рідко.

Чоловіки з таким ім'ям неконфліктні й добрі, їх можна порівняти із Володимирами. Зовні дуже приємні, скромні й часто нерішучі. По службовим сходам просуваються повільно.

"Зимові" - занадто вперті, люблять у суперечці доводити свою правоту, справедливі - нерідко на шкоду собі. Будь-яку справу доводять до кінця. Вони покладливі й оточені друзями, ніколи не нав'язують своєї думки. "Зимові" Афанасії - мовчуни, воліють слухати, ніж висловлюватися самим. Люблять подорожувати, у них гарна пам'ять, багато хто з них прекрасно володіють пером - з таких виходять письменники й учені. "Осінні" - товариські, без примусу візьмуть на себе частину домашніх турбот, люблять тварин. Вони милостиві й завжди безкорисливо допоможуть людям.

"Весняні" - часто бувають одружені двічі, у них складний характер: вони уразливі, ранимі й зовсім не можуть ставитися до себе критично. Прив'язані до місця й не люблять відряджень. Найбільше цінують волю й незалежність, відкидаючи насильство. Деякі з них стають священнослужителями, однак, приймаючи сан, імені свого не міняють.

Панас - у перекладі з давньогрецького "безсмертний", сильний тілом і духом, непідвласний хворобам і злу. Росіяни із прийняттям християнства запозичили дане ім'я з Візантії. Святий заступник - преподобний мученик комментарісій Панас, був доглядачем темниць.

Захищав православ'я, за що був сам посаджений у темницю й замучений в ім'я Добродії. Ім'я Панас припускає людину занадто м'яку, нехитру й занадто добру для сьогоднішнього життя. Однак своєю добротою й м'якістю він може домогтися багато чого, іноді більше, ніж інші - завзятістю.

Підходять для шлюбу:

Наталя, Варвара, Галина, Анастасія, Віра, Ганна, Ванда, Ія, Олеся

Менш підходять:

Вікторією, Розою, Ізольдою, Ядвігою.

Поздоровляємо всіх "безсмертних" Афанасіїв з іменинами! Уже одне ім'я допомагає вам без побоювання братися за будь-яку справу, адже у вас є сила, обґрунтованість і непохитність. Бажаємо вам ніколи не втрачати рішучості й удачі, щоб до кінця пройти обраний шлях і вести за собою інших людей, які будуть поруч із вами такими ж "безсмертними".

Бажаємо вам, щоб ваша боротьба за правду й справедливість не була даремною, а запалювала в серцях людей вогонь життя, боротьби, прагнення до кращого, до доброго початку. Бог нагородив вас безсмертям насамперед духовним, і ви повинні виправдати своє покликання - прожити життя праведної, гідної безсмертя душі. Даруйте добро людям, і вам віддасть.

Іменини, день Ангела Афанасія, Панаса:

31 січня; 7 березня; 25 квітня; 4 вересня; 22 жовтня; 8 листопада, 20 листопада.

Видатні або відомі люди на ім'я Панас:

Панас Дьяк
 
Панас Фет
 
Панас Мирний
 
Панас Саксаганський
 
Панас Феденко
 
Панас Кочетков
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама