Головна / Значення імен / Свята в Україні

Адольф | Значення імені АДОЛЬФ | Іменини, день Ангела Адольфа
Що означає ім'я АДОЛЬФ

Адольф - германське ім'я (перекладається як "шляхетний вовк").

Характер з раннього дитинства складний, упертий. Схожі на матір, але потім стають ближчі до батька - і зовні, і по характеру. У школі вчаться добре, люблять грати в шахи, футбол, настільний теніс. Читають багато пригодницьких книг, у них гарна пластика, вони сміливі, незважаючи на ранимість характеру.

Підбирають собі друзів самі. Цікавляться й у вільний час займаються нумізматикою, люблять майструвати. Обов'язкові й не терплять, коли до них спізнюються на зустріч. Уміють переконувати, але не стануть нікого просити. Це дуже допитливі люди з розвиненою уявою; фантазери. "Зимові" - гарні організатори, їм можна доручати будь-яку складну роботу, вони виконають її точно й акуратно. Не люблять їздити у відрядження. "Осінні" - розважливі, не роблять необдуманих кроків. "Літні" - ранимі, замкнуті, воліють слухати, ніж говорити (останнє стосується й телефонних розмов). Незважаючи на замкнутість, ніколи не відмовляться від запрошення в гості.

Женяться пізно, вибирають жінок спокійних, не виносять, коли їм щось бурхливо доводять, роблять тільки те, що дає їм приємність. Їм подобається збирати гриби, готувати з них смачні страви - вони гарні кулінари. Життя ведуть одноманітне.

Адольфи дуже талановиті й успішно працюють у самих різних галузях. Серед них є банкіри й працівники мистецтв, інженери і ювеліри, водії й лікарі. Деякі стають видатними письменниками. "Осінні" досягають значних висот у науці - це люди, фанатично віддані справі.

Ми знаємо одного такого. Підходить по всім параметрам.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Віолета, Єва, Луїза, Роза, Станіслава, Стелла, Юнона, Ядвіга.

Менш підходять:

Агнеса, Діана, Мілена, Михайлина, Реґіна, Руслана, Тетяна, Ельза.

Іменини, день Ангела Адольфа:

19 квітня; 17 червня.

Видатні або відомі люди на ім'я Адольф:

Адольф Адан
 
Адольф Добрянський
 
Адольф Лоос
 
Адольф Гітлер
 
Адольф Дасслер
 
Адольф Ейхман
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама