Головна / Значення імен / Свята в Україні

Олександра | Значення імені ОЛЕКСАНДРА | Іменини, день Ангела Олександри
Що означає ім'я ОЛЕКСАНДРА

Жіноча форма від імені Олександр, у перекладі із грецького означаючого "захисник людей".

Якщо Олександра в родині єдина дитина, то вона стає впертою й примхливою. Неохоче грає з іншими дітьми. У шкільному віці, маючи гарне здоров'я, займається спортом, виявляє при цьому цілеспрямованість і домагається значних успіхів. Учиться добре по всіх предметах, любить читати. Домашні справи її не приваблюють, і якщо в будинку намічается прибирання або який-небудь інший захід, може раптово "занедужати" або знайти іншу вагому причину, щоб ухилитися від участі в роботі. Зовні робить враження замкнутої дівчинки, але в душі вона чиста й чекає такої ж щирості й справедливості від інших. Не прощає найменшого обману - можна назавжди позбутися її довіри.

Олександра обов'язково намагається одержати вищу освіту, щоб відчувати себе впевнено в житті. Може стати лікарем, бухгалтером, учителем, їй подобається водити автомобіль.

Олександра з дитинства починає багато спілкуватися із хлопчиками й з віком вона краще почуває себе в чоловічому товаристві. Заміж виходить пізно й стає не тільки прекрасною господаркою, але й гарним другом своєму чоловікові.

Дуже любить подорожувати, проводити час за містом. Разом із чоловіком любить дивитися хокей або футбол. У шлюбі постарається мати багато дітей, буде турботливою мамою. Для своєї родини здатна зробити багато чого.

Підходять для шлюбу:

Анатолій, Андрій, Віктор, Іван, Петро, Семен, Юрій.

Менш підходять:

Валентин, Валерій, Євгеній, Георгій, Микола, Степан.

Іменини, день Ангела Олександри:

2 квітня; 6 травня, 31 травня; 19 листопада

Видатні або відомі люди на ім'я Олександра:

Олександра Павлівна
 
Олександра Петрівна
 
Олександра Датська
 
Олександра Екстер
 
Олександра Пивоварова
 
Олександра Стан
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама