Головна / Значення імен / Свята в Україні

Олександр | Значення імені ОЛЕКСАНДР | Іменини, день Ангела Олександра
Що означає ім'я ОЛЕКСАНДР

Ім'я походить від грецьких слів, "алекс" - захисник і "андрос" - чоловік.

У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися й займатися фізичними вправами, тоді з них виростають міцні й стійкі чоловіки. Олександри завзято домагаються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу й уміло керувати ним, опираючись при цьому на найбільш здатних людей, довіряючи їм найбільш складні справи. Мають репутацію справедливих людей. Одне з уразливих місць Сашка - слабість до вина. У стані сп'яніння втрачають над собою контроль, починають хизуватися й прагнуть випередити партнерів по застіллю. Але деякі серйозні події в житті рідних і близьких можуть назавжди відвернути Сашка від захоплення спиртним.

У спілкуванні з жінками Олександр намагається не забувати жодної дрібнички - допомогти одягти пальто, подарувати букет квітів, особливо ретельно поголитися перед побаченням, наговорити якнайбільше компліментів - все це стає в нього звичкою. Але найщиріші компліменти не варто приймати занадто серйозно, такий прояв почуттів очікує й інших жінок.

Народжені влітку Олександри особливо сильно люблять дітей, як своїх, так і чужих. Народжені іншої пори року у відносинах з дітьми більше стримані.

Складними натурами є Олександри по батькові Миколайович, Владиславович, Дмитрович, Олегович, Борисович, Семенович.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Валентина, Варвара, Віра, Вероніка, Дар'я, Єлизавета, Зоя, Інна, Любов, Людмила, Марія, Надія, Наталя, Оксана, Поліна, Тамара.

Менш підходять:

Катерина, Олена, Зінаїда, Лідія, Світлана.

Іменини, день Ангела Олександра:

8 березня, 28 березня; 29 квітня, 30 квітня; 3 травня, 26 травня; 2 червня, 22 червня, 23 червня; 25 серпня; 12 вересня; 4 листопада; 6 грудня, 25 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Олександр:

Олександр Суворов
 
Олександр Пушкін
 
Олександр ІІІ
 
Олександр Белл
 
Олександр Попов
 
Олександр Понамарьов
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама