Головна / Значення імен / Свята в Україні

В'ячеслав | Значення імені В'ЯЧЕСЛАВ | Іменини, день Ангела В'ячеслава
Що означає ім'я В'ЯЧЕСЛАВ

Ім'я походить від давньоруських слів "вяче", що означає "більше", і "слав" (слава).

В'ячеслави - міцні хлопчики, мають витривалість і силу волі. Батькам потрібно віддати В'ячеслава в спортивну секцію. Маючи фізичну силу, він завжди буде боротися з несправедливістю, захистить слабкого.

В'ячеслав запальний, може миттєво спалахнути, схильний до імпульсивних учинків. Може дати волю нападам гніву. Також швидко остигає й, відчуваючи провину, стає більше покладливим. Женитися намагається на розумній дівчині. У майбутній дружині буде цінувати красу, індивідуальність, відсутність комплексів. У сім'ї надійний, надає допомогу , займається з дітьми. Вся домашня робота для нього однакова. Він може приготувати обід, сам змайструвати полиці. Відносини в сім'ї будує на довірі, але якщо буде обманутий, то відмовить в довірі назавжди.

Важливе місце в житті займає робота, Всі справи доводить до кінця. Відповідально ставиться до будь-яких доручень. Однаково процвітає в будь-яких професіях. Якщо у В'ячеслава є автомобіль, то ремонтні роботи буде намагатися зробити сам. Любить приймати гостей, спиртним не зловживає.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Олена, Ірина, Лариса, Маргарита, Марія, Ельвіра.

Менш підходять:

Белла, Зінаїда, Оксана, Тетяна.

Іменини, день Ангела В'ячеслава:

17 березня; 11 жовтня

Видатні або відомі люди на ім'я В’ячеслав:

В’ячеслав Липинський
 
В’ячеслав Чорновіл
 
В’ячеслав Добринін
 
В’ячеслав Бутусов
 
В’ячеслав Хурсенко
 
В’ячеслав Шевчук
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама