Головна / Значення імен / Свята в Україні

03 | Березень. Іменини (день Ангела) березня. Державні, Релігійні, Професійні та неофіційні свята в Україні, що святкуються в березні.
Березень - Державні, Релігійні, Професійні та неофіційні свята в березні

В березні свої ІМЕНИНИ (день Ангела) святкують:

1 березня

2 березня

3 березня

4 березня

5 березня

10 березня

17 березня

18 березня

22 березня

23 березня

28 березня

З0 березня

Лев

Мар`яна (Маріанна)

Ілля

Богдан, Казимир

Корнилій

Агнія

В'ячеслав

Давид

Валерій

Галина, Леонтій, Ніка

Денис, Олександр

Олексій

Отже, ви дізнались про іменини (Дні Ангела), які святкуються у цьому місяці. А тепер пропонуємо вам дізнатись справжнє значення цих та інших українських і зарубіжних, чоловічих та жіночих імен.

Державні свята березня в Україні:

8 березня
  Міжнародний жіночий день

Релігійні свята в березні (Україна):

немає  

Професійні та неофіційні свята в Україні (березень):

2-га субота
березня
  День землевпорядника
1 березня
  Міжнародний день боротьби з наркоманією та наркобізнесом. Відзначається за рішенням ООН. Всесвітній день цивільної оборони. Свято початку весни «Мерцішор». Відзначається як національне свято у Румунії та Молдові.
3 березня
  День миру для письменника. Відзначається за рішенням 48-го конгресу Міжнародного Пен-клубу, який відбувся 12-18 січня 1986 року.
15 березня
  Всесвітній День прав споживача. Вперше було відзначено у 1983 році.
18 березня
  День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Відзначається в Україні у третю неділю березня як професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
20 березня
  Міжнародний день франкофонії. Відзначається у 47 країнах.
21 березня
  День Землі. Відзначається щорічно у день весняного сонцестояння. Проголошено Генеральним секретарем ООН у березні 1971 року. Міжнародний день ліквідації расової дискримінації. Відзначається щорічно за рішенням ХХІ сесії Генеральної Асамблеї ООН від 26 жовтня 1966 року. Проводиться в день, у який в 1960 році поліція відкрила вогонь і вбила 69 чоловік під час мирної демонстрації в Шапервіллі, Південна Африка. Починається Тиждень солідарності з народами, які борються проти расизму і расової дискримінації. Проводиться за закликом Генеральної Асамблеї ООН (1979 р.).
22 березня
  Всесвітній день водних ресурсів. Відзначається за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН (22 грудня 1992 року).
23 березня
  Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Всесвітній метеорологічний день. Відзначається з 1961 року на честь дня (23 березня 1950 року), коли вступила в дію конвенція Всесвітньої метеорологічної організації.
24 березня
  Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я.
25 березня
  День Служби безпеки України.
26 березня
  День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.
27 березня
  Міжнародний день театру. Відзначається щорічно з 1962 року. Засновано у 1961 році у Відні на ІХ конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.
Окрім того, що ви дізнались про всі свята, які відбуваються в цьому місяці, ви також можете легко дізнатись найцікавіші історичні події, що відбулись в будь-який, цікавий вам день року.

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама