Головна / Значення імен / Свята в Україні

Зоя | Значення імені ЗОЯ | Іменини, день Ангела Зої
Що означає ім'я ЗОЯ

Зоя в перекладі з давньогрецького означає "життя".

Дівчинка Зоя - це слухняна й привітна дитина. Батьки балують її, вона їхня улюблениця. Вірить казкам і сильно засмучується, коли довідається, що Діда Мороза насправді не буває, а замість нього приходить переодягнений дядько.

Дружить більше з дівчатами, хлопчиськ цурається через їхній неспокійний характер і задерикуватість. Часто придумує всякі страшні історії й розповідає їх своїм подружкам з великою переконливістю. Рано починає допомагати матері по господарству. Значних успіхів домагається у вивченні гуманітарних наук, любить розводити квіти. Яка-небудь серйозна подія в житті може привести Зою до релігії. Вона буде вірити в Бога, але в церкву ходити не буде. Може вибрати професію ботаніка, тваринника, учителя.

Зоя має здатність відразу розрізняти гарних і поганих людей. Для неї розмови навколишніх про близьку людину не мають ніякого значення, вона не вірить слухам. У першу чергу вона довіряє своєму внутрішньому почуттю, інтуїції. Здатна вловлювати найменші зміни в щиросердечному стані близької людини.

У неї не буває конфліктів із чоловіком і близькими. Здатна підтримувати гарні відносини з колегами по роботі й сусідами. Зоя погано переносить швидку зміну обстановки, пов'язану з переїздами. Часті зміни вражень і нових людей її стомлюють. Зоя віддана дружина, любляча мати.

Підходять для шлюбу:

Олександр, Борис, Валерій, Віктор, Іван, Семен.

Менш підходять:

Віталій, Євгеній, Ілля, Кирило, Юрій.

Іменини, день Ангела Зої:

26 лютого; 15 травня

Видатні або відомі люди на ім'я Зоя:

Зоя Карабанова
 
Зоя Воскресенська
 
Зоя Федорова
 
Зоя Миронова
 
Зоя Василькова
 
Зоя Ященко
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама