Головна / Значення імен / Свята в Україні

Аркадій | Значення імені АРКАДІЙ | Іменини, день Ангела Аркадія
Що означає ім'я АРКАДІЙ

Це ім'я походить від грецького слова "аркадос", що означає жителя Аркадії, області Древньої Греції.

У дитинстві Аркадій загальний улюбленець. Бабусі й дідусі в ньому душі не чають. Для батьків він найбільша радість в сім'ї. Аркадій повинен відчувати на собі захвати й розчулення всіх найближчих родичів.

Але атмосфера загального поклоніння не зіпсує Аркадія, він буде завжди готовий відгукнутися на прохання про допомогу й зробить усе від нього залежне. Любов і добро, дані Аркадієві в дитинстві, будуть повернуті Аркадієм людям протягом всього життя . Аркадій товариський, здатний згладити й погасити конфлікт у колективі. Він обов'язковий і завжди намагається виконати обіцяне. Слабістю Аркадія є схильність до алкоголю, причому прояв цього пороку носить випадковий характер, і часом Аркадій, повертаючись додому, зненацька опиняється у випадковій компанії.

У такі моменти дружині Аркадія доводиться нелегко. Зате Аркадій вірний у шлюбі, і сім'я - головне в його житті. Сварки в сім'ї - рідкість. Аркадій любить проводити час із маленькими дітьми. Заради сім'ї Аркадій пожертвує кар'єрою й роботою, що буде віднімати в нього час на шкоду відносинам із близькими. Аркадій віддає перевагу стабільному сьогоденню можливому успіху в майбутньому.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Валентина, Євгенія, Людмила, Наталя, Оксана, Олеся, Софія.

Менш підходять:

Олександра, Галина, Ніна, Тамара, Тетяна.

Іменини, день Ангела Аркадія:

8 лютого; 19 березня; 27 серпня; 26 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Аркадій:

Аркадій Любченко
 
Аркадій Гайдар
 
Аркадій Райкін
 
Аркадій Островський
 
Аркадій Сєверний
 
Аркадій Укупнік
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама