Головна / Значення імен / Свята в Україні

Євген | Значення імені ЄВГЕН | Іменини, день Ангела Євгена
Що означає ім'я ЄВГЕН

Ім'я походить від давньогрецького слова, що означає "шляхетний".

Маленький Євген рано почне читати й писати. У нього розів'ється схильність до багатої фантазії. Він добре буде вирішувати завдання, що вимагають певної кмітливості. Євгенові легко будуть даватися іноземні мови. З ровесниками дружний, користується в них повагою. До дівчат відчуває романтичні почуття, іноді зайво ідеалізуючи їх.

Євген працьовитий, але труднощі, що виникають у нього на шляху, вибивають його зі спокійного стану, змушують нервувати. Найбільшого успіху може домогтися в техніці й точних науках. У роботі, що вимагає великої концентрації сил і уваги, досягне середніх показників. Серед Євгенів зустрічаються електронники, письменники, льотчики. Найбільше в жінці цінує щиросердечну чистоту. Уважає, що в кожній жінці схована таємниця, яку він намагається розгадувати все життя. Зразковий сім'янин. Робить будь-яку роботу в будинку, ходить по магазинах.

Усіляко уникає сварок і конфліктів із близькими. Питання лідерства в сім'ї його не цікавить. Таке поводження пояснюється терпимістю Євгена, а не безхарактерністю.

Уважний до близьких, у важкі хвилини буде поруч і надасть украй необхідну підтримку. Любить возитися з дітьми, не тільки зі своїми, але й із чужими. Євген ніколи не зважиться на розлучення першим.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Валентина, Валерія, Віра, Дар'я, Оксана, Людмила, Наталя, Ніна, Раїса, Юлія.

Менш підходять:

Варвара, Олена, Зоя, Клавдія, Марина.

Іменини, день Ангела Євгена:

2 лютого, 25 лютого; 20 березня; 26 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Євгеній:

Євген Леонов
 
Євгеній Моргунов
 
Євгеній Гуцало
 
Євгеній Петросян
 
Євгеній Миронов
 
Євгеній Плющенко
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама