Головна / Значення імен / Свята в Україні

Тетяна | Значення імені ТЕТЯНА | Іменини, день Ангела Тетяни
Що означає ім'я ТЕТЯНА

Ім'я по одній з версій має давньогрецьке походження й означає "упорядниця, засновниця".

Тетяна - емоційна дитина, уміє постояти за себе, практична й принципова. Але принципи її багато в чому залежать від настрою. Серед ровесників намагається бути лідером. Важко переносить одноманітність і тому прагне відвідувати спортивні секції, хореографічний гурток, курси рукоділля. З віком Тетяна стає впертою й владною, вона ясно розуміє, що їй потрібно в житті, і не виносить заперечень. Здатна виконати будь-яку роботу, увага начальника особливо стимулює її сили. У компанії поводиться розкуто, їй подобається чоловіче товариство.

Сімейне життя не завжди складається вдало, тому що Тетяна прагне нав'язати свою волю чоловікові, може без особливого приводу влаштувати скандал. Діти ставляться до неї насторожено, для них вона строга мати. У Тетяни мало подруг, у відносинах з навколишніми переважає прагматичный підхід.

Велику увагу приділяє зовнішньому вигляду, витрачає багато грошей на одяг, що сподобався. Любить займатися домашнім консервуванням. У старшому віці стає більше терпимою, сімейні відносини стають головними в житті.

Підходять для шлюбу:

Анатолій, Валерій, Іван, Олег, Сергій.

Менш підходять:

В'ячеслав, Геннадій, Кирило, Станіслав, Пилип.

Іменини, день Ангела Тетяни:

25 січня

Видатні або відомі люди на ім'я Тетяна:

Тетяна Миколаївна
 
Тетяна Пельтцер
 
Тетяна Лаврова
 
Тетяна Толстая
 
Тетяна Лазарєва
 
Тетяна Буланова
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама