Головна / Значення імен / Свята в Україні

Бенедикт | Значення імені БЕНЕДИКТ | Іменини, день Ангела Бенедикта
Що означає ім'я БЕНЕДИКТ

Походить від латинського слова, яке означає: благословенний.

Це дуже добрі, спокійні, хоча й захопливі хлопчики, батькам з ними немає турбот. Розвиваються гармонійно, займаються спортом. У школі вчаться добре, учителі не мають до них претензій. Люблять тварин.

Хотілося б виділити "зимових", які досягають більших висот, хоча вони не кар'єристи й у житті їм доводиться важкувато. Вони принципові й уперті. У дозрілих літах - розважливі, не роблять нічого поспіхом, спочатку все обміркують. Користуються повагою друзів. Дуже обережні в справах і обов'язкові. Не люблять, коли спізнюються до них на зустріч, і самі також пунктуальні. Не цураються домашньої роботи, допомагають друзям. Виховуються, як правило, однією матір'ю. У вільний час можуть займатися конструюванням моделей пароплавів. Слід особливо зазначити їхню працьовитість.

Серед Бенедиктів зустрічаються інженери, художники, скульптори, бухгалтери, водії, електрики, педагогіки, автомеханіки, учені; вони можуть стати письменниками, але це стосується тільки "осінніх".

Женяться не завжди вдало, але стають гарними батьками. У Бенедиктів золоті руки, вони неперевершені майстри в облаштованості свого будинку. Гостинні, уміють розважати друзів, добре водять машину, її ремонт нікому не довіряють. Багато хто з них запеклі рибалки й грибники.

Підходять для шлюбу:

Галина, Капітоліна, Белла, Варвара, Надія, Роза, Уляна, Поліна, Устина, Наталя.

Менш підходять:

Діна, Марина, Єлизавета, Неллі, Ніна.

Іменини, день Ангела Бенедикта:

12 січня; 21 березня; 16 квітня; 7 квітня; 7 липня, 11 липня, 16 липня; 13 листопада.

Видатні або відомі люди на ім'я Бенедикт:

Бенедикт Спіноза
 
Бенедикт ХVI
 
Бенедикт Хьоведес
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама