Головна / Значення імен / Свята в Україні

Арнольд | Значення імені АРНОЛЬД | Іменини, день Ангела Арнольда
Що означає ім'я АРНОЛЬД

Ім'я германського походження.

Маленький Арнольд у дитинстві дуже дратівливий, упертий і завжди бажає бути першим. Зовні більше схожий на батька, а характером пішов у матір. Характер же в Арнольдів, особливо "зимових", непростий. У школі встигають непогано, особливо даються математика й фізика. Занадто прямолінійні, тому нерідко конфліктують із учителями.

Живуть замкнутим життям, нікого близько до себе не підпускають. У них умілі руки, добре розвинена уява, за що б не узялися, усе доводять до кінця. Однак по службі просуваються повільно, особливо "зимові". Вибирають професії інженера, рентгенолога, актора, режисера. Перший шлюб часто буває недовговічний, другий - більш вдалий. Доля не балує "літніх" Арнольдів - до старості вони можуть стати інвалідами. Надмірна помисливість не робить їхнє життя щасливим. "Зимові" - з важким характером, але не позбавлені здібностей. Працьовиті й завзяті в досягненні мети, однак надто дратівливі й уперті.

Важко сходяться з незнайомими людьми й важко переживають розрив із друзями. Вони й самі знають недоліки свого характеру, але стати іншими їм заважають упертість і брак гнучкості. Більше пов'язані з технічними професіями.

Підходять для шлюбу:

Наталя, Віра, Ганна, Любов, Людмила, Неллі.

Менш підходять:

з Ольгою, Світланою, Інгою, Майєю, Кларою або Альбіною .

Іменини, день Ангела Арнольда:

Вибачте, але інформації про дату іменин Арнольда немає.

Видатні або відомі люди на ім'я Арнольд:

Арнольд Беннет
 
Арнольд Шенберг
 
Арнольд Цвейг
 
Арнольд Тойнбі
 
Арнольд Шварценеггер
 
Арнольд Вослу
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама