Головна / Історія в датах / ТЕМАТИКА / ЧОЛОВІКИ

1960 | 01 | СІЧЕНЬ | 21 січня 1960 року. Народився Дмитро Вадимович ХАРАТЬЯН.
Дмитро Вадимович ХАРАТЬЯН
(1960),
радянський та російський актор театру та кіно.

Народився Дмитро 21 січня 1960 в Узбецькій РСР, але вже через рік разом з родиною оселився в Підмосков'ї. Ще в дитинстві біографія Харатьяна була заповнена творчістю: він займався спортом, музикою. Перший раз знявся в кіно ще до закінчення школи (фільм «Розіграш», вийшов в 1977), отримавши роль випадково. Незважаючи на те, що після першої ж картини Харатьян став відомим, вступати в театральне училище не поспішав: пішов в геологічну експедицію. У 1978 році став вчитися в училище Щепкіна, а після його закінчення став зніматися у фільмах. До 1990-го року встиг знятися в 19 фільмах (наприклад, «Подих грози», «Вісім днів надії», «Гардемарини, вперед!»). 1990-і роки в біографії Дмитра Харатьяна виявилися надзвичайно плідними. Він знімався у фільмах різних жанрів, в 1991 році отримав звання кращого актора (за роль у фільмі «Гардемарини 2»). У 1995 році Харатьян заснував разом з друзями клуб «Кіно». Також за свою біографію Харатьян грав у рок-опері, вів реаліті-шоу, в якості члена журі брав участь у КВК, озвучував мультфільм («Тачки»), знімався в серіалах. У 2008 році отримав звання народного артиста Росії. Дмитро Харатьян одружений на Марині Майко, виховує сина і дочку.

Фільмографія Харатьяна налічує понад сімдесят фільмів, які користуються визнанням у глядачів. Дмитро Харатьян продовжує багато зніматися, працює в якості продюсера, веде різні передачі.

Звання:

Заслужений артист Росії (2000)
Народний артист Росії (2008)

Нагороди:

«Кращий актор 1990» за підсумками опитування глядачів журналом «Радянський екран» за роль Дмитра Пузирьова у фільмі «Приватний детектив, або Операція« Кооперація »
«Кращий актор 1991 року» за підсумками опитування глядачів журналом «Радянський екран» за роль Альоші Корсака у фільмі «Гардемарини 2: Віват, гардемарини!»)
Медаль «Професіонал Росії»


Категорії:

ЧОЛОВІКИ, РОСІЯ (Російська імперія), РАДЯНСЬКИЙ СОЮЗ (СРСР), XX століття, СІЧЕНЬ (народились), АКТОРИ, актриси театру та кіно

Схожі теми:

Дмитро ХАРАТЬЯН, 1960, актор, Харатьян, 21 січня, січень 1960

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments

Пошук по сайту


Реклама