Головна / Історія в датах / ПОДІЇ / ТРАВЕНЬ (події)

1945 | 05 | ТРАВЕНЬ | 31 травня 1945 року. Спеціальний комітет при новому президенті США Гаррі ТРУМЕНІ почав обговорення проблеми
Спеціальний комітет при новому президенті США Гаррі ТРУМЕНІ почав обговорення проблеми атомної бомби, власниками якої незабаром повинні були стати американці.
Одним з питань дводенної дискусії були відносини зі СРСР: чи варто ділитися таємницею зі Сталіним, як це вплине на взаємини двох країн, коли нова зброя може з'явитися в інших країн.

Головним висновком стало рішення застосувати атомну бомбу для найшвидшого завершення війни, метою повинно було стати одне з міст, ніяких попереджень про нову зброю не повинне було бути, щоб зроблений ефект потряс як супротивників, так і союзників.

Після самого бомбардування Трумен сказав: "Ну, якщо росіяни і тепер не захочуть до нас дослухатись, то нехай ідуть під три чорти".

Категорії:

XX століття, СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ (США), АРМІЯ, авіація, флот, озброєння, технологія, командири, командування, ПОЛІТИКА, вибори, рішення та дії влади; дипломатія, міжнародні договори, ТРАВЕНЬ (події)

Схожі теми:

травень 1945, атомна бомба, Гаррі ТРУМЕН, Трумен, 31 травня, 1945, бомба, президент США

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments

Пошук по сайту


Реклама