Головна / Значення імен / Свята в Україні

Федір | Значення імені ФЕДІР | Іменини, день Ангела Федора
Що означає ім'я ФЕДІР

Ім'я має давньогрецьке походження й означає "Божий дарунок". Федір у дитинстві похмурий, мовчазний і впертий. Він ніколи не виступає ініціатором дитячих ігор і перебуває іноді осторонь від однолітків. Батькам і вчителям буде особливо подобатися акуратність Федора.

Речі в нього завжди будуть у повному порядку, книги й ручки складені на столі, а з відірваним ґудзиком відразу ж прибіжить до матері. Не любить давати списувати домашні завдання, які сам зробив. На роботі Федір перебуває на гарному рахунку. Він надійний і докладний. З колегами доброзичливий, у конфлікти не вступає, але відносини обмежуються в основному службовими справами. Після роботи поспішає додому, відмовляючись піти з товаришами по службі випити кружку пива.

У Федора "золоті руки', уміє робити по будинку майже все. Якщо у Федора є машина, то вона в нього завжди буде в повному порядку.

Федір у відносинах з жінками не любить поспіху. Перш ніж запропонувати руку й серце, він повинен переконатися, що вибір його правильний і шлюбні відносини зв'яжуть їх на все життя.

Жінки, що звикли до постійних шанувальників і гарячих визнань, ніколи не зацікавлять його. Випадкові зв'язки в шлюбі малоймовірні. Теща поважає Федора, зважає на його думку.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Варвара, Клавдія, Лідія, Любов, Марія, Наталя, Раїса, Світлана.

Менш підходять:

Алла, Катерина, Майя, Надія, Ніна.

Іменини, день Ангела Федора:

9 січня; 2 лютого, 21 лютого, 27 лютого; 2 березня, 18 березня; 23 квітня; 3 травня, 4 травня, 5 травня, 29 травня; 3 червня, 18 червня, 21 червня; 22 липня, 25 липня; 24 серпня; 2 жовтня, 3 жовтня; 24 листопада; 11 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Федір:

Федір Толстой
 
Федір Бруні
 
Федір Тютчев
 
Федір Достаєвський
 
Федір Шаляпін
 
Федір Бондарчук
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама