Головна / Значення імен / Свята в Україні

Марко | Значення імені МАРКО | Іменини, день Ангела Марка
Що означає ім'я МАРКО

Походить від грецького імені Марке, котре, у свою чергу, відбулося приблизно від латинського слова "маркус" - молоток. Інша версія полягає в тім, що воно бере початок від Марса (бога-заступника людей і черід, згодом - бога війни).

Марко егоцентричний, і цю рису, що потім, у дорослому житті, буде успішно маскуватися чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю й готовністю до самопожертви, можна легко розрізнити в раннім дитинстві. Маркуша робить усе для того, щоб мама, тато, дідусь, бабуся й гості займалися тільки ним.

У школі він ревниво ставиться до успіхів однолітків, не виносить їхньої переваги, однак намагається приховати почуття заздрості. Так само веде він себе й ставши дорослим: досить терпимо до тих, хто суперечить йому й не зважає на його інтереси. Тут, видимо, позначаються кар'єрні міркування. У Марка майже завжди можна виявити в будинку гарну бібліотеку, у якій переважають іноземні автори, він виписує багато газет. Любить грати в карти, злиться, коли програє, може поводитися при цьому безцеремонно.

Жениться дуже обережно. Шукає жінку, що могла б стати йому бездоганною подругою, беззаперечною помічницею, людиною, здатною жертвувати своїми інтересами в ім'я честолюбних планів чоловіка.

До того ж вона повинна визнавати безсумнівну інтелектуальну перевагу Марка, якщо навіть його й немає. Жінка з вираженою індивідуальністю, творчо обдарована, буде скоріше дратувати й гнітити Марка.

Він прагматичний і потайливий. Навіть для найближчих він ніколи не буває відкритий повністю.

У побуті невибагливий. У будинку - хазяїн, "усьому голова ". Дітей виховує в строгості й слухняності, іноді проявляє до них зайву жорстокість. Любить доводити своє, сперечається. Обожнює розмови із дружиною й тещею про свої хвороби.

Це ім'я підходить Терезам, Львові, Овнові, Близнюкам більше, ніж Раку, Скорпіонові, Рибам.

Іменини, день Ангела Марка:

11 січня, 16 січня, 17 січня; 1 лютого; 14 березня, 15 березня, 18 березня, 24 березня; 11 квітня, 18 квітня, 25 квітня; 8 травня; 2 червня, 18 червня; 16 липня; 7 серпня, 14 серпня, 27 серпня, 31 серпня; 28 вересня; 7 жовтня, 10 жовтня, 11 жовтня, 22 жовтня; 9 листопада, 15 листопада, 22 листопада, 28 листопада.

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама