Головна / Значення імен / Свята в Україні

Вероніка | Значення імені ВЕРОНІКА | Іменини, день Ангела Вероніки
Що означає ім'я ВЕРОНІКА

Вероніка - біблійне ім'я, це ім'я жінки з Єрусалима, що, відповідно до переказу, витерла піт з обличчя Ісуса, коли він ніс хрест.

Вероніка в дитинстві - боязка, соромлива й нерішуча дівчинка. Має слабке здоров'я й надмірну чутливість - від вигляду крові може навіть зомліти. З віком у характері Вероніки з'являється дратівливість і впертість. У спілкуванні з навколишніми стає більше розкутою й почуває себе більш вільно в незнайомій обстановці. Основні риси характеру запозичає у матері, а зовні вона більше схожа на батька. Віддає перевагу чоловічому товариству. Вероніка - товариська жінка. Зовні вона приваблива, одягається яскраво й помітно. Серед шанувальників вона стає особливо жвавою, її переповняють емоції. Вероніка добре танцює, любить співати під гітару.

Надзвичайно влюблива й користується в чоловіків приголомшуючим успіхом. Але почуття її непостійні, і вона без жалю може порвати всі відносини зі своїм коханим. У шлюбі прагне верховодити, і якщо чоловік не може із цим скоритися, то швидше за все шлюб розпадеться.

Підходять для шлюбу:

Олександр, Борис, Володимир, Ігор, Леонід, Петро, Станіслав.

Менш підходять:

Віктор, Владислав, Віталій, Костянтин, Микола, Семен, Едуард

Іменини, день Ангела Вероніки:

17 жовтня

Видатні або відомі люди на ім'я Вероніка:

Вероніка Гамбара
 
Вероніка Франко
 
Вероніка Черняхівська
 
Вероніка Дударова
 
Вероніка Картрайт
 
Вероніка Кемпбелл-Браун
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама