Головна / Значення імен / Свята в Україні

Сергій | Значення імені СЕРГІЙ | Іменини, день Ангела Сергія
Що означає ім'я СЕРГІЙ

Ім'я походить від римського родового імені Сергіус, що означає "високий, вельмишановний".

У дитинстві Сергій - слабкий і хворобливий хлопчик. З віком він стає більш міцним, починає займатися спортом. У його характері усе сильніше проявляються мужні риси. Сергій віддає перевагу енергійним діям , але в нього також зберігається здатність і до співпереживання. У роботі Сергій проявляє сумлінність, обов'язковість, завжди виконує свої обіцянки і йому не треба двічі нагадувати про щось. Свою думку про навколишніх воліє тримати при собі. Серед захоплень на першому місці музика й кіно. Бере участь у художній самодіяльності. Сергії часто стають акторами, композиторами, художниками.

З рідними й близькими Сергій покладливий і згідливий, турботливий у відносинах зі своїми батьками. Намагається поводитися так, щоб випадково не нанести образу навколишнім. Зі своїми проблемами Сергій справляється поодинці, не присвячуючи навколишніх у свої щиросердечні переживання.

Сергія приваблюють спокійні й ласкаві жінки. Дуже охоче бере участь у господарських справах по будинку. Майстер на всі руки. Лідерством в сім'ї готовий поступитися дружині, але у важливих питаннях готовий відстоювати свою точку зору. Серед друзів любить розповідати анекдоти. П'яніє повільно.

Підходять для шлюбу:

Валентина, Вікторія, Галина, Дар'я, Діна, Єлизавета, Ірина, Любов, Ніна, Римма, Тетяна.

Менш підходять:

Алла, Віра, Лариса, Елеонора.

Іменини, день Ангела Сергія:

2 квітня; 1 червня; 11 липня, 18 липня; 24 вересня; 8 жовтня, 20 жовтня

Видатні або відомі люди на ім'я Сергій:

Сергій Єсенін
 
Сергій Бодров
 
Сергій Безруков
 
Сергій Пархоменко
 
Сергій Притула
 
Сергій Лазарєв
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама