Головна / Значення імен / Свята в Україні

Владислав | Значення імені ВЛАДИСЛАВ | Іменини, день Ангела Владислава
Що означає ім'я ВЛАДИСЛАВ

Ім'я походить від слов'янських слів "влад" (володіти) і "слав" (слава) - "володіючий славою".

Владислав з дитинства дуже прив'язаний до матері. Любить, щоб вона читала йому казки, а потім обговорювати з нею прочитане. Якщо Владислав зауважує, що його мати чимсь засмучена, обов'язково постарається її утішити, відволікти від неприємних думок.

Дбайливе відношення до жінки залишається у Владислава на все життя. У школі він тактовний у звертанні з дівчатками, ніколи їх не кривдить. Об'єктом підвищеної уваги стає найкрасивіша дівчинка в класі.

Серед улюблених занять Владислава в дитинстві - розведення маленьких багать. Він відчуває магічний потяг до вогню. Дорослим треба постійно стежити за хлопчиком, щоб він не наробив великої пожежі. У Владислава сильно розвинене почуття прекрасного. Він може стати музикантом, художником, письменником. Він доможеться успіхів у професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми - це лікар, учитель, тренер. Владислав працьовитий, відповідальний.

Серед дівчат Владиславові подобаються витончені натури, яким необхідний захист і підтримка в повсякденному житті. І навпаки - різкі й грубі риси характеру в жінці Владиславові особливо неприємні. Не виносить він також запахів тютюну й алкоголю, що виходять від жінки.

Владислав сильніше любить дочку, ніж сина. Віддає перевагу спокійній, домашній обстановці. Надає всіляку допомогу у веденні домашнього господарства.

Підходять для шлюбу:

Галина, Клавдія, Ірина, Любов, Софія, Марина, Ольга, Юлія, Тамара.

Менш підходять:

Ангеліна, Зінаїда, Валерія, Маргарита, Віра, Вероніка, Майя, Наталя, Тетяна, Римма.

Іменини, день Ангела Владислава:

7 жовтня

Видатні або відомі люди на ім'я Владислав:

Владислав Городецький
 
Владислав Шпільман
 
Владислав Лістьєв
 
Владислав Ерко
 
Владислав Галкін
 
Владислав Ващук
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама