Головна / Значення імен / Свята в Україні

Ванда | Значення імені ВАНДА | Іменини, день Ангела Ванди
Що означає ім'я ВАНДА

У дитинстві ці малята приносять чимало проблем своїм батькам і вихователям поганим апетитом, неспокійною вдачею, надмірною емоційністю.

Уперті й рішучі, схожі більше на батька, вони й друзів собі вибирають частіше серед хлопчиків. У школі й інституті вчаться непогано, займаються спортом (тенісом, волейболом). Люблять "наводити порядок" і шукати справедливість. Особливо це стосується Ванд, породжених узимку: вони конфліктні, намагаються всіма командувати, нав'язувати свою думку й сперечатися по дрібницях; у житті їм доводиться важкувато. "Літні" Ванди добріше, але з хитринкою.

Серед жінок із цим ім'ям є художники, інженери, продавці, кравчині, архітектори, лікарі, вихователі дитячих садків, кушніри.

Шлюб у Ванди, як правило вдалий, і звичайно в них народжуються сини (за винятком "осінніх"). Ці жінки всього домагаються в житті самотужки: вони й чоловіка виберуть собі такого, який відповідає їхньому ідеалу чоловіка.

Ванда - прекрасна господарка, хоча й любить по ранках поспати й не терпить миття посуду. Дім у неї, проте, завжди в повному порядку, і смачний обід приготовлений. Вона ощадлива в домашніх витратах, діє не поспішаючи, продумуючи кожний крок.

Ванда - не тип ділової жінки, кар'єрі вона віддає перевагу домашньому колу, роль охоронниці домівки. У неї багато друзів, яких вона охоче приймає будинку. Ім'я Ванда найчастіше зустрічається на Україні й у Польщі.

Підходять для шлюбу:

Олександр, Михайло, Сергій, Валентин, Семен, Аркадій.

Менш підходять:

Владлен, Ігор, Микола, Анатолій, Олег, Богдан.

Іменини, день Ангела Ванди:

23 червня

Видатні або відомі люди на ім'я Ванда:

Ванда Ландовська
 
Ванда Василевська
 
Ванда Якубовська
 
Ванда Джексон
 
Ванда Руткевич
 
Ванда Сайкес
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама