Головна / Значення імен / Свята в Україні

Валерія | Значення імені ВАЛЕРІЯ | Іменини, день Ангела Валерії
Що означає ім'я ВАЛЕРІЯ

Це жіноча форма імені Валерій.

Маленька Валерія має неочікуваний характер. Поведінка її залежить від того, з якої ноги вона встала. Без видимої причини може образитися на щось і довго бути не в дусі. Через якийсь час вона стане веселою і безтурботною, і важко зрозуміти, чому відбулася така зміна. Дорослішаючи, Валерія залишається все такою же складною й малопередбачуваною. Постійно змінює свої плани, по-різному оцінює через якийсь час тих самих людей. До такого характеру важко пристосуватися. В основі такого мінливого поводження Валерії лежить легка уразливістьі підвищена чутливість.

Чоловікові Валерії досить мимохідь глянути на минаючу мимо жінку, і у Валерії вже може зіпсуватися настрій, вона почне робити малозрозумілі вчинки. З незнайомими людьми тримається насторожено й недовірливо.

Але людина, що буде терпляче завойовувати її прихильність або зненацька сподобається їй, стане для неї найвідданішим другом, у якому Валерія буде бачити тільки гарне, навіть якщо він цього не заслуговує.

Валерія - гарна господарка,в домі в неї все в повному порядку. Віддає перевагу домашній тихій обстановці, спілкуванню з рідними й близькими. Не любить ходити в гості й на вечірки. Ревнива, навіть невинне спілкування чоловіка з іншою жінкою викликає в неї безліч підозр.

Підходять для шлюбу:

Анатолій, Борис, Антон, Ілля, Микита.

Менш підходять:

Веніамін, Кирило, Петро, Владислав

Іменини, день Ангела Валерії:

20 червня

Видатні або відомі люди на ім'я Валерія:

Валерія Барсова
 
Валерія Ларіна
 
Валерія Бруні-Тедескі
 
Валерія Голіно
 
Валерія Кудрявцева
 
Валерія Максюта
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама