Головна / Значення імен / Свята в Україні

Алла | Значення імені АЛЛА | Іменини, день Ангела Алли
Що означає ім'я АЛЛА

Ім'я має приблизно німецьке походження. Точне значення не встановлене.

Алла - чарівна дівчинка, загальна улюблениця. У дитинстві намагається звернути на себе увага новим платтям, іграшкою. Перебуває осторонь від витівок і каверз. Може доставити багато неприємних хвилин, вимагаючи обов'язкового виконання свого капризу. У школі вчиться добре, посидюща й терпляча, але відмінницею ніколи не буває, тому що багато часу витрачає на свою персону. Подружки ставляться до Алли прохолодно через її зарозумілість, а хлопчики її не помічають, тому що відчувають, що вони для Алли нічого не значать. У молоді й зрілі роки Алла дуже енергійна, не втрачає дарма часу.

Вона будує тільки реальні плани й домагається їхнього здійснення. Дуже добре готує. Може обрати професію кулінара або кухаря. Може одержати й іншу спеціальність: продавця, косметолога, музиканта. В Алли є хватка й наполегливість, вона впевнена в собі й своїх силах. Є схильність командувати й давати цінні вказівки.

Алла приваблює своїх шанувальників у першу чергу несхожістю на інших дівчат. Вона високої про себе думки, навіть якщо не має достатньої краси. Серйозні проблеми Алла створює собі своєю зарозумілістю, здатністю дратуватися по дрібницях.

Перший шлюб часто буває невдалим. Алла могла б стати ідеальним партнером у шлюбі, якби вона мала більше почуття гумору й була менш розважлива.

Підходять для шлюбу:

Олександр, Віктор, Євгеній, Михайло, Петро, Володимир, Яків.

Менш підходять:

Дмитро, Ігор, Олексій, Микола, Анатолій.

Іменини, день Ангела Алли:

8 квітня

Видатні або відомі люди на ім'я Алла:

Алла Андрєєва
 
Алла Ларіонова
 
Алла Балтер
 
Алла Сурікова
 
Алла Пугачова
 
Алла Духова
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама