Головна / Значення імен / Свята в Україні

Світлана | Значення імені СВІТЛАНА | Іменини, день Ангела Світлани
Що означає ім'я СВІТЛАНА

Ім'я слов'янського походження, від слова "світла".

Світлана з дитинства відрізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високої про себе думки, але вчиться посередньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона виділялася б серед однолітків. Багато часу приділяє суспільній роботі, у неї є схильність командувати. Легко приймає сказане людьми на віру.

У той же час Світлана - добра людина й здатна надати зовсім безкорисливу допомогу. Замолоду починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається додержуватися моди, але іноді їй змінює почуття міри. Світлані подобається перебувати серед чоловіків, спілкування з жінками не доставляє їй такого задоволення. У випадку постійних невдач у житті здатна засвоїти уроки зі зроблених помилок і круто змінити свій спосіб життя. Може поміняти роботу, стати більше поступливою й товариською. Добре пристосовується до обстановки.

Не позбавлена працьовитості. Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, постарається переконатися, що її обранець гідна людина й має до неї дійсні почуття. Здатна бути гнучкою й дипломатичною у відносинах із чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов'ю. Дуже прив'язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господаркою.

Підходять для шлюбу:

Вадим, Володимир, Олег, Едуард, Юрій, Олексій, Борис.

Менш підходять:

Олександр, Гліб, Дмитро, Михайло, Станіслав.

Іменини, день Ангела Світлани:

26 лютого; 2 квітня

Видатні або відомі люди на ім'я Світлана:

Світлана Дружиніна
 
Світлана Немоляєва
 
Світлана Свєтлична
 
Світлана Хоркіна
 
Світлана Лобода
 
Світлана Ходченкова
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама