Головна / Значення імен / Свята в Україні

Лев | Значення імені ЛЕВКО | Іменини, день Ангела Левка
Що означає ім'я ЛЕВ

Ім'я походить від латинського слова "лео", що означає "лев".

У дитинстві Лев - це спокійний і навіть трохи флегматичний хлопчик. Він не плаче по дріб'язках, але якщо його сильно скривдять, то ридання його будуть безутішними. У середовищі своїх однолітків не задирає, але здачі дати може кожному. Любить купатися, ходити в ліс.

Наполегливо домагається поставленої мети. Якщо що обіцяє зробити, то прикладе всі свої сили, щоб стримати дане слово. У характері переважають доброта й щиросердність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві. Лев з особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних, він завжди готовий прийти на допомогу дітям, хворим. Має терпимість і гнучкість, уміє відмовитися від бажаного. Але границі стриманості Лева не безмежні, після ряду зауважень і попереджень може статись сильний вибух гніву.

У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Надає великого значення сексуальним відносинам. У юнацькі роки велелюбний. У відносинах із близькими здатний проявляти довготерпіння. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Підходять для шлюбу:

Ганна, Вікторія, Ольга, Ірина, Клавдія, Тамара, Поліна, Елеонора.

Менш підходять:

Лідія, Марина, Оксана, Олеся.

Іменини, день Ангела Левка:

3 березня, 5 березня

Видатні або відомі люди на ім'я Лев:

Лев Толстой
 
Лев Шульц
 
Лев Ландау
 
Лев Гумільов
 
Лев Дуров
 
Лев Лещенко
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама